13 мая, понедельник
"Металіст" вирвав перемогу в битві аутсайдерів УПЛ і залишив зону вильоту

Харків'яни перервали 17-матчеву безвиграшну серію.

"Металіст" переміг "Львів" у матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Авангард" в Ужгороді завершився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі харківський клуб забив у другому таймі. Його автором на 79-й хвилині став нападник Максим Прядун.

Таким чином, "Металіст" нарешті перервав свою 17-матчеву серію без перемог. А ось команда Анатолія Безсмертного зазнала восьмої поразки поспіль.

Вигравши цю битву аутсайдерів, "Металіст" (22 очки) піднявся із зони прямого вильоту з УПЛ на 14-те місце, яке дає право грати за збереження прописки в еліті проти суперника з Першої ліги.

"Львів" (13 балів) посідає останню сходинку в УПЛ. Окрім команди Безсмертного, до зони вильоту опустився "Рух", який має у своєму активі 21 заліковий пункт.

У наступному турі харків'яни 14 травня зіграють із "Зорею". Того ж дня "Львів" прийматиме "Ворсклу".

Незабитий пенальті та переможний гол Довбика: "Дніпро-1" впритул наблизився до лідера УПЛ (відео)

Пряме місце в Лізі чемпіонів під питанням: "Марсель" з Малиновським програв принциповий матч (відео)

"Реал" у фіналі здобув непросту перемогу та вперше за 9 років став володарем Кубка Іспанії (відео)