Львівський цирк звинуватили у жорстокому поводженні з тваринами
Львівський цирк звинуватили у жорстокому поводженні з тваринами

Львівський цирк звинуватили у жорстокому поводженні з тваринами

Львівський зоозахисник, власник притулку для тварин "Домівка врятованих тварин" Орест Залипський написав у Facebook обурливий пост, в якому звинуватив львівський цирк у знущанні з тварин. Він, зокрема, зазначив, що цирк запустив масову рекламу свого "шоу" про знущання з морського котика, зебри, а також повітряний політ собаки.

- Я сподіваюсь, що більшості людям не потрібно розповідати, про те що цирк з тваринами - це знущання. Міністерство культури та інформаційної політики України, можливо, вже досить знущань? Чи ви скажете про те, що цьому морському котику забезпечені належні умови утримання? І не застосовувалась фізична дресура, і він це робить з власної волі? - написав Залипський.

У коментарях під дописом думки користувачів соцмережі розділилися - одні обурювалися і  вимагали притягнути до відповідальності керівництво цирку, інші навпаки писали. Що програма дуже цікава і не помітили там жодного жорстокого поводження.

У коментарі KP.UA директор Львівського цирку Роман Здреник сказав, що допис - повна нісенітниця і все це лише чергова спроба підірвати репутацію цирку.

- Автор допису пише навіть не пересвідчившись, у яких умовах в нас утримуються тварини. Все є все необхідне для них і за понад 20 років моєї роботи на посаді директора ми жодного разу не просили грошей ні на корми, ні на лікування тварин. Зебри, задіяні у програмі, зі Слов'янська. Разом зі своєю власницею Лілією Джосан вони виїжджали звідти під кулями та обстрілами. Ми  їх прихистили і взяли "на роботу". Скажіть, вони б могли зараз залишатися на Донбасі? А наш морський котик - зі Скадовського дельфінарію, який зараз теж під окупацією. Як би він міг там жити? А щодо "повітряного польоту собаки" - то його на спині підіймає дресирувальник лише на висоту 2 метри, не більше. Це безпечніше. Ніж, наприклад, "робота" паса Патрона, який шукає вибухівку і щоразу ризикує підірватися.

Роман Здреник також нагадав, що проєкт Закону "Про захист тварин від жорстокого поводження у розважальній діяльності" досі Верховною Радою не прийнятий. Тож львівський цирк законодавство не порушує.

Раніше навколо одеського дельфінарію "Немо" вибухнув скандал після того, як у мережі з'явилося відео, у якому користувачка TikTok Стася Макєєва виклала відео з номеру, зняте за участю тварин. На відео блогер під накладену музику танцює разом з морськими котиками. У мережі стверджували, що тварин нібито здають в оренду для фотосесій в готелі.

Теги по теме
Животные
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом