Котів та собак виносять на руках: як рятують від підтоплення тварин на Херсонщині
Котів та собак виносять на руках: як рятують від підтоплення тварин на Херсонщині

Котів та собак виносять на руках: як рятують від підтоплення тварин на Херсонщині

Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС постраждали не лише люди, а й тварини. Українські рятувальники та правоохоронці нагадують та просять під час евакуації забирати домашніх тварин із собою. Якщо це неможливо, принаймні відв'язувати та не залишати у клітках чи вольєрах. Проте багатьох доводиться рятувати на місці.

Мережу облетіло відео, на якому український поліцейський рятує собаку із водяної пастки. Чотирилапий був прив'язаний, по шию у воді, тож самостійно вибратися він би не зміг. Про цей випадок розповіли у Національній поліції.

Окрім того, в місцевих Telegram-каналах поширюють відео, на яких жителі регіону буквально на руках виносять котів та собак, не лише своїх, а й сусідських, із зони катастрофи. Після підриву у Херсоні також помітили бобра. А у Новій Каховці біля будівлі мерії плавають лебеді.

В Антонівці від води врятували косулю. На відео Костянтина Риженка видно, як тваринка тремтить.

Від затоплення постраждав і зоопарк "Казкова діброва". Там проживало близько 300 тварин, проте врятуватися вдалося лише лебедям та качкам, повідомляє благодійна організація UAnimals. Мавпи, єноти, віслюк, поні, нутрії, різноманітні птахи, дикобрази, бабаки, черепахи - загинули.

Фото: Суспільне

Тим часом рятувати тварин  у Херсонську область вже їдуть волонтери благодійної організації UAnimals та львівського притулку "Домівка врятованих тварин". Волонтери просять про допомогу небайдужих.

Аби допомогти UAnimals, гроші можна перераховувати за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/6Ji4HFR2W9

Хто хоче підтримати "Домівку врятованих тварин", донатити можна за реквізитами:

  • 4149629381107192 ПриватБанк
  • 5375414127340015 Монобанк
  • domivka_@ukr.net РayPay
  • БО БФ «Домівка врятованих тварин»
  • ЄДРПОУ: 44086841
  • ІBAN: UA773052990000026006031017177
  • АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
  • Карта ключ: 5169 3305 2375 2514

Вночі 6 червня російськими окупаційними військами здійснено підрив Каховської ГЕС. Внаслідок підриву машинної зали зсередини Каховську ГЕС повністю зруйновано. Станція відновленню не підлягає. За попереднім прогнозом, очікується спрацювання водосховища впродовж наступних 4 днів.

Теги по теме
Животные
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом