У "ПриватБанку" дорожчає євро: скільки сьогодні коштує валюта
У "ПриватБанку" дорожчає євро: скільки сьогодні коштує валюта

У "ПриватБанку" дорожчає євро: скільки сьогодні коштує валюта

Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" сьогодні, 13 вересня, залишився на рівні попереднього показника - 37,90 грн за долар. 

Курс готівкового євро у фінустанові сьогодні подорожчав на 10 копійок і становить 41,10 грн за євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,30 грн, євро - за курсом 40,10 грн за одиницю іноземної валюти. 

Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" незмінний і становить 37,45 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні подешевшав на 17 копійок  – до 40,65 грн.

Курс валют в Україні

Готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках сьогодні, 13 вересня, послабшав на 2 копійки – до 38,20 грн за долар. Згідно з оприлюдненими даними банків, щодо євро курс гривні сьогодні послабшав на 5 копійок і складає 41,20 грн за євро. 

Як повідомлялося у Макроекономічному та монетарному огляді Національного банку, послаблення готівкового курсу гривні, яке спостерігалося останніми тижнями, було пов’язане з сезонними факторами, а також анулюванням ліцензії великому обміннику за систематичні порушення. На покращення ситуації вплинув дозвіл НБУ продавати населенню валюту онлайн.

Теги по теме
курс валют курс доллара курс гривны
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом