Долар додав у ціні: який сьогодні курс валют у "ПриватБанку"
Долар додав у ціні: який сьогодні курс валют у "ПриватБанку"

Долар додав у ціні: який сьогодні курс валют у "ПриватБанку"

Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" сьогодні, 14 вересня, подорожчав на 10 копійок – до 38,00 грн за долар. 

Курс готівкового євро у фінустанові сьогодні не змінився і становить 41,10 грн за євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,40 грн, євро - за курсом 40,10 гривень за одиницю іноземної валюти. 

Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" незмінний і становить 37,45 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні подорожчав на 17 копійок  – до 40,82 грн.

Курс валют в Україні

Готівковий курс гривні до долара в банківських обмінниках сьогодні, 14 вересня, послабшав на 10 копійок – до 38,30 грн за долар. Згідно з оприлюдненими даними банків, щодо євро курс гривні сьогодні послабшав на 15 копійок і складає 41,35 грн за євро. 

Згідно з даними Макроекономічного та монетарного огляду Національного банку, нещодавнє послаблення готівкового курсу гривні, що спостерігалося останніми тижнями, було пов’язане з сезонним чинником - підвищенням попиту на іноземну валюту. Крім цього, на ситуативне послаблення національної валюти вплинуло анулювання ліцензії великому обміннику за систематичні порушення. 

На покращення ситуації вплинув дозвіл НБУ продавати населенню валюту онлайн в межах ліміту 50 тис. гривень на місяць в одному банку, а також збільшення зі 100 до 200 тисяч гривень ліміту на купівлю валюти з подальшим розміщенням на депозит.

Теги по теме
курс валют курс доллара ПриватБанк курс гривны
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом