13 мая, понедельник
Коляденко виборола бронзу ЧС із боротьби та завоювала олімпійську ліцензію

Українка Ірина Коляденко виборола третю медаль для України на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у сербському Белграді.

У вазі до 62 кг вона стала бронзовою призеркою змагань. Крім того Коляденко здобула першу олімпійську ліцензію у спортивній боротьбі для України.

На шляху до медалі Коляденко здолала “нейтральну” білоруску Вероніку Іванову (6:4), шведку Сару Йоганну Ліндборг (10:0), але потім поступилася спортсменці з Киргизстану Айсулуу Тинибековій за технічними очками (2:2).

Зараз дивляться

У втішних поєдинках вона розгромила Маріану Кердівару-Єшану із Молдови (10:0) та представницю Німеччини Луїзу Німеш (10:0).

Медаль Коляденко стала третьою для України на ЧС у Белграді. Раніше борець у вазі до 79 кг, а Юлія Ткач-Остапчук стала срібною призеркою змагань.

Олімпійська ліцензія, яку виборола Коляденко, є неіменною. Це означає, що Україну у цій ваговій категорії на Іграх-2024 у Парижі може представити будь-яка спортсменка на вибір федерації.