Шахтар дізнався усіх потенційних суперників у плейоф раунді Ліги Європи

За підсумками останнього шостого туру групового етапу Ліги Європи визначилися команди, які напряму вийшли до 1/8 фіналу, та команди, які гратимуть у раунді плейоф за вихід в 1/8 фіналу.

Крім того, команди, які посіли треті місця у своїх квартетах продовжать виступи у Лізі конференцій.

Донецький Шахтар, який посів третє місце у своїй групі в Лізі чемпіонів, продовжить виступи у першому раунді плейоф Ліги Європи.

Зараз дивляться

Потенційні суперники Шахтаря у плейоф Ліги Європи

У першому раунді плейоф учасники з Ліги чемпіонів грають проти команд, які фінішували на другому місці у своїх групах Ліги Європи.

Команди, які посіли другі місця у Лізі Європи

• Марсель, Тулуза, Ренн (усі – Франція), Фрайбург (Німеччина), Рома (Італія), Карабах (Азербайджан), Спарта Прага (Чехія), Спортинг (Португалія).

Команди, які посіли треті місця у ЛЧ

• Галатасарай (Туреччина), Ланс (Франція), Бенфіка, Брага (обидва – Португалія), Феєнорд (Нідерланди), Мілан (Італія), Янг Бойз (Швейцарія), Шахтар (Україна).

На цій стадії, команди з однієї країни не можуть зустрітися між собою. Це означає, що Ланс точно не зіграє з Марселем, Ренном або Тулузою. Мілану не випаде Рома, а Бенфіці або Бразі – Спортинг. Натомість, для Шахтаря жодних обмежень немає.

Коли жеребкування плейоф Ліги Європи

Жеребкування раунду плейоф Ліги Європи відбудеться в понеділок, 18 грудня, о 14:00 за київським часом.

Матчі цієї стадії відбудуться 15 та 22 грудня 2024 року. Переможці раунду плейоф зіграють в 1/8 фіналу з переможцями груп Ліги Європи.