БІПА розпочала третє коло Суперліги Favbet з перемоги над "Кривбасом"

У неділю, 21 січня, у Дніпрі відбулися чергові поєдинки регулярного сезону чемпіонату України з баскетболу у Суперлізі Favbet. У другому матчі ігрового дня БІПА-Збірна Одеської області виграла у Кривбасу з рахунком 89:81.

Кривбас краще почав матч, надійніше граючи в захисті, а також цікавіше і агресивніше в нападі і наприкінці першої чверті команда Олександра Ворони вела +10, але ще до перерви розгубила перевагу 23:20.

Така кінцівка першої чверті стала десь переломною – БІПА знайшла свою гру, почала влучати дальні кидки (8/13 триочкових у БІПИ за першу половину), тоді як у суперника "збився приціл" і до великої перерви одесити вигравали +8 – 47:39.

В результаті саме друга чверть стала вирішальною – надалі БІПА тримала зручну переможну для себе дистанцію, іноді підпускаючи Крибвас на відстань 5-6 очок, після чого робив свій ривок і повертав собі двозначну перевагу.

Завтра, Кривбас зіграє з Запоріжжям, а БІПА зустрінеться з Дніпром.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

БІПА — Кривбас 89:81 (20:23, 27:16, 19:18, 23:24)

БІПА: Вітлі 13 + 6 передач, Ткаченко 11 + 6 підбирань, Рябчук 18 + 6 підбирань + 5 передач, Льюіс 15, Немцу 0 – старт; Кадигроб 19, Шашков 11, Малиновський 2, Рудик 0, Бугорський 0, Баранов 0

Кривбас: Рід 23 – 5 втрат, Василенко 0, Мартинов 21, Бібіков 11, Бречко 4 + 6 підбирань – страт; Бречка 7, Тищенко 7, Мельник 6, Гладун 2, Железняк 0