13 мая, понедельник
Збірна України вдруге поспіль виграла командний залік чемпіонату Європи з жіночої боротьби

Українські борчині завоювали шість медалей на континентальній першості у Бухаресті.

Збірна України стала переможницею командного заліку чемпіонату Європи 2024 року у жіночій вільній боротьбі.

На континентальній першості в румунському Бухаресті наші борчині здобули шість медалей: одне "золото", три "срібла" та дві "бронзи".

Усі медалі України на Євро-2024 з жіночої боротьби

"Золото": Ірина Коляденко (до 65 кг)

"Срібло": Аліна Філіпович (до 59 кг), Тетяна Сова-Ріжко (до 68 кг), Анастасія Шустова (до 76 кг)

"Бронза": Соломія Винник (до 57 кг), Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг)

"Синьо-жовті" за кількістю золотих медалей поступились команді Туреччини, яка виграла три нагороди найвищого ґатунку, однак стали найкращими за набраними очками – 147. Перевага українок над другим місцем склала 5 балів.

10. Франція – 34

Для України це друга поспіль перемога у командному заліку чемпіонату Європи з жіночої боротьби та восьма загалом в історії.

На попередній континентальній першості українки також виграли шість медалей: два "золота", три "срібла" і одну "бронзу".

Додамо, що на Євро-2024 українці можуть похвалитися досягненнями і в греко-римській боротьбі, де "срібло" завоював Олександр Грушин (до 63 кг), а "бронзу" виграли Жан Беленюк (до 87 кг), Парвіз Насібов (до 72 кг) та Ярослав Фільчаков (до 82 кг).

Таким чином, сумарно на Євро-2024 з боротьби збірна України має десять нагород і посідає четверте місце в загальнокомандному медальному заліку.

Перша медаль після травми: Білодід здобула "бронзу" на турнірі Grand Slam у Баку

Шість медалей на двох: українські важкоатлетки стали чемпіонками Європи

Український борець відмовився від спільного фото з росіянином на нагородженні чемпіонату Європи