19 мая, воскресенье
Кубок світу з біатлону: результати жіночого спринту на етапі в Кенморі

Найвище серед українок фінішувала Юлія Джима, яка стала 22-ю.

У четвер, 14 березня, в канадському Кенморі жіночим спринтом стартував заключний етап Кубка світу з біатлону-2023/24.

Україну в спринті представляли чотири біатлоністки: Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Юлія Джима та Христина Дмитренко. П'ята українка Анна Кривонос, яка була заявлена на гонку, на старт не вийшла.

Найкращий результат серед українок у спринті показала Джима, яка стала 22-ю. Петренко закінчила гонку 33-ю, Дмитренко – 41-ю, а Меркушина – 50-ю.

Перемогла в спринті італійка Ліза Віттоцці, яка завдяки цьому до 7 очок зменшила відставання від норвежки Інгрід-Ландмарк Тандреволд у боротьбі за Великий кришталевий глобус. Друге місце посіла француженка Лу Жанмонно, а замкнула топ-3 швейцарка Лєна Гекі-Гросс.

50. Анастасія Меркушина (Україна, 0+2) +2:20.4

Етап у Кенморі продовжиться у п'ятницю, 15 березня, чоловічим спринтом, який розпочнеться о 18:40 за київським часом.

У суботу, 16 березня, в Кенморі заплановано гонки переслідування, а в неділю, 17 березня, поточний сезон Кубка світу завершиться масстартами.

Де дивитися гонки Кубка світу з біатлону

На території України всі гонки Кубка світу з біатлону будуть транслюватися на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава тощо).

Подивитись гонки також можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ на каналі Суспільне Київ. А за промокодом TSNUA отримуйте преміальний доступ до платформи кіно та телебачення на 7 днів.

Кенмор-2024: розклад гонок заключного етапу Кубка світу з біатлону та де дивитися

Кубок світу з біатлону: результати чоловічої гонки переслідування на етапі у США

Кубок світу з біатлону: результати жіночої гонки переслідування на етапі у США