19 мая, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
"Важко сказати, коли завершать розгляд": до законопроєкту про мобілізацію залишилося 2190 правок
"Важко сказати, коли завершать розгляд": до законопроєкту про мобілізацію залишилося 2190 правок

"Важко сказати, коли завершать розгляд": до законопроєкту про мобілізацію залишилося 2190 правок

Розгляд законопроєкту прокоментували народні депутати від "Слуги народу" та "Голосу", а також члени комітету Верховної Ради з національної безпеки та оборони.

Депутатка Соломія Бобровська відповіла, що наразі обранці опрацювали 2100 правок – і ще залишилося 2190.

Нардеп від "Слуги народу" Ігор Копитін повідомив, що зараз депутатам-авторам правок надається право їх захистити на комітеті. Він зауважив, що деякі обговорення, особливо ті, що стосуються "соціально-болючих тем", займають "доволі тривалий час".

Саме через це складно прогнозувати термін, у який планується завершити розгляд правок.

Це стосується і прогнозів щодо другого читання у Верховній Раді. Сподіваюся, що його ухвалення відбудеться у стислі строки, адже це в інтересах держави та її національної безпеки,
– заявив Копитін.

Мобілізаційний законопроєкт: що відомо

  • Комітет національної безпеки, оборони та розвідки підтримав ряд важливих правок до законопроєкту. Наприклад, електронний кабінет впроваджується як право, а не обов'язок. Окрім цього, Комітет відхилив норму про електронні повістки.
  • Депутат від партії "Голос" Роман Лозинський розповів про шанси ухвалення норми про економічне бронювання. Віндуже сумнівається, що ця норма набере необхідну кількість голосів. Нагадаємо, що в Офісі президента вважають, що встановити порог для економічного бронювання слід у розмірі 30 – 35 тисяч гривень на місяць.
  • Водночас 18 березня Роман Лозинський розповів, що до правок про штрафи й покарання для ухилянтів від мобілізації Комітет досі не дійшов. Він зазначив, що зараз не налагоджена робота з правоохоронним комітетом. За його словами, до фінального результату ще далеко.
Теги по теме
Верховная Рада Законодавство
Источник материала
Поделиться сюжетом