У Києві готують до зносу садибу Зеленських
У Києві готують до зносу садибу Зеленських

У Києві готують до зносу садибу Зеленських

У Києві готують до зносу садибу Зеленських

На місці будівлі хочуть збудувати ЖК «Тургеневъ».

У Києві на фасаді садиби Зеленських на вул. Кониського, 22 з'явився банер, на якому стверджується, що ця будівля 1890 р. не має жодної історичної або архітектурної цінності, а її збереження - псує інвестиційний клімат міста. Про це у Facebook повідомив Дмитро Перов.

Він нагадав, що Київська міська прокуратура відкриа кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження та руйнування садиби, а на саму ділянку - накладено арешт. Проте забудовник не втрачає надії домогтися зносу будівлі через суд.

На місці історичної будівлі забудовник хоче збудувати ЖК «Тургеневъ».

«Будинок не має історичної та культурної цінності…. активісти маючи на меті зберегти історичний центр міста не враховують той факт, що далеко не кожна будівля є культурною спадщиною… кожне необгрунтоване твердження з боку активістів ставить під загрозу репутацію забудовника, рішучість інвесторів, та довіру до владних органів», - йдеться на інформаційному банері.

Нагадаємо, під час дії воєнного стану на вулиці Ярославській знесли 200-річну садибу, яка була зразком житлової деревʼяної забудови ХІХ ст.

Источник материала
Поделиться сюжетом