Закинули вісім "сухих" шайб: збірна України з хокею здобула розгромну перемогу на старті ЧС-2024

"Синьо-жовті" не залишили шансів команді Естонії.

Збірна України з хокею успішно стартувала на чемпіонаті світу-2024 у Дивізіоні IB. У своєму першому матчі на турнірі українці розбили Естонію з рахунком 8:0.

У першому періоді "синьо-жовті" закинули одну шайбу у ворота суперника – відзначився Олександр Пересунько.

Наступний період вийшов більш результативним і наша команда ще тричі засмутила естонців. Результативні кидки зробили Станіслав Садовіков, Андрій Денискін і Данило Трахт.

У третьому періоді команда Дмитра Христича ще чотири рази вразили ворота суперника. Дубль оформив Денискін, по одній шайбі занесли до свого активу Гліб Кривошапкін, Ігор Мережко та Фелікс Морозов.

Завдяки розгромній перемозі над Естонією збірна України очолила турнірну таблицю своєї групи. "Синьо-жовті" через кращу різницю шайб випереджають Литву (в першому турі обіграла Іспанію – 3:0) та Китай (переміг Нідерланди – 3:0).

Наступний матч на ЧС-2024 з хокею українці проведуть у неділю, 28 квітня, зі збірною Нідерландів. Початок – о 19:30 за київським часом.

Зазначимо, що збірна України уп'яте поспіль грає у третьому за силою дивізіоні (ІВ) світової першості з хокею. Переможець дивізіону отримає путівку до другого дивізіону (IA) чемпіонату світу на наступний рік. Команда, що посяде останнє місце, вилетить до четвертого дивізіону (IIA).

Збірна України з хокею отримала нових суперників у фінальному раунді відбору на Олімпіаду-2026

"Неймовірний поштовх для пропаганди": легенда НХЛ заявив, що Росія купила допущення до Олімпіади-2024

Розгром у фінальній серії: визначився чемпіон України з хокею