Грабіжницю спіймали зі спущеними штанами після того, як вона застрягла на паркані
Грабіжницю спіймали зі спущеними штанами після того, як вона застрягла на паркані

Грабіжницю спіймали зі спущеними штанами після того, як вона застрягла на паркані

Жінка була зі спільником, який поїхав і кинув її, коли побачив кумедні сцени біля воріт.

Жінку з Майпу (Чилі), яка намагалася вкрасти автомобіль, спіймали зі спущеними штанами після того, як вони зачепилися за паркан, який вона намагалася перелізти. Про це пише Daily Star.

Кадри, які показують цей казус, свідчить про те, що на ній не було трусів або вона загубила їх разом зі спортивними штанами. Її одяг залишився висіти на паркані.

Висячи в горизонтальному положенні, підозрювана зняла туфлі, щоб звільнити ноги. Напівоголена жінка опустилася на землю і використала рукава свого светра як імпровізовані штани.

Невдале проникнення було знято біля розкішного будинку в Майпу, недалеко від Сантьяго, в Чилі, рано вранці у вівторок (7 травня). За повідомленнями, жінка була зі спільником, який поїхав і кинув її, коли побачив кумедні сцени. Їй вдалося втекти з місця події, коли охоронці змінилися незабаром після знятих моментів.

Жінка зачепилася штанами за паркан
Фото: Jam Press
Висячи в горизонтальному положенні, підозрювана зняла туфлі, щоб звільнити ноги
Фото: Jam Press

Невідомо, чи намагається поліція розшукати її.

"Це називається підсаджуватися", "Я чекав, що з'явиться собака", — розповідали місцеві жителі.

Раніше Фокус повідомляв, що пастор кілька разів "намагався воскресити з мертвих" свою дружину. Відео з промовою пастора потрапило в соцмережі й стурбувало багатьох глядачів, сотні людей назвали виступ Джона Пола Міллера "фальшивим". За 12 днів до своєї трагічної загибелі, його дружина Міка подала документи на розлучення.

Також стало відомо, що мільярдер хотів заборонити людям ходити на пляж поруч із його будинком. Підприємець Вінод Хосла вже понад десятиліття намагається закрити людям доступ до популярного місця для серфінгу. Бізнесмен купив будинок поруч із пляжем за 32,5 млн доларів і одразу ж побудував ворота на дорозі, що веде до бухти.

Теги по теме
полиция
Источник материала
Поделиться сюжетом