Валуєв став посміховиськом у мережі після слів про "нестабільну валюту"
Валуєв став посміховиськом у мережі після слів про "нестабільну валюту"

Валуєв став посміховиськом у мережі після слів про "нестабільну валюту"

Колишній чемпіон світу у надважкій вазі Микола Валуєв закликав російські футбольні клуби відмовитися від іноземців. Депутат Державної думи мотивував це тим, що легіонери хочуть отримувати зарплати в доларах чи євро, які "мають великий курс і нестабільні", ставши посміховиськом у мережі.

"Професійним клубам не можна забороняти набирати легіонерів... На те вони і професійні клуби. Але тут є ще проблема правильного підходу щодо вирощування своїх гравців. І, напевно, незабаром ми все частіше позбавлятимемося легіонерів. Їхні послуги, м'яко кажучи, дорогі. Вони ж усі хочуть валюту, а валюта сьогодні має вкрай великий курс і нестабільна", – сказав Валуєв у коментарі пропагандистському виданню "Спорт-Экспресс".

Читачі порталу Sports.ru їдко відреагували на економічну "аналітику" колишнього боксера. Крім того, вони нагадали Валуєву, що той під час своїх виступів у професійному рингу отримував гонорари над рублях.

"Як валюта нестабільна? Або може рубль все ж?", "Як добре, що Валуєв під час перебування боксером адже виходив на ринг виключно в Росії виключно з Іванами і гонорари за бої отримував суцільно в рублях", "А сам у свою ріпу безглузду за рублі отримував?" , "На думку Кувалди, це, виявляється, волюта нестабільна, а не рубль", "Якась безладна маячня. Від хлопців до валюти. Яка валюта? Про що він? У рублях все у них давно", – пишуть у коментарях.

Як повідомляв OBOZ.UA, Микола Валуєв виступив проти олімпійського перемир'я, до якого закликали президент Франції Еммануель Макрон та голова Китаю Сі Цзіньпін.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом