![Помахала дрону українським паспортом: ЗСУ евакуювали жінку з окупованих Олешок](https://thumbor.my.ua/gd86JKsFBTaRbOjRKBx9LZ1IRlY=/800x400/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F45fc898e3159a540bc0cd36d0e1431b0.jpg)
Помахала дрону українським паспортом: ЗСУ евакуювали жінку з окупованих Олешок
Жінка вийшла на Антонівський міст, де її виявив український дрон.
На Херсонщині Сили оборони евакуювали жінку, яка змогла вибратися з окупованого росіянами міста Олешки на лівому березі Дніпра. Про це повідомляє видання "РІА Мелітополь".
Зазначається, що жінка змогла дістатися до розбитого Антонівського мосту, і там її помітив український дрон. Йому жінка показала свій український паспорт.
"З окупованих Олешок вийшла на Антонівський міст жінка. Помахала дрону українським паспортом і пішла далі", — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що Сили оборони України згодом допомогли жінці перебратися через міст та плавзасобом перевезли її до міста Херсон.
Нагадаємо, що 9 червня деякі російські військкори заявили, щоукраїнські бійці нібито відійшли з Кринків у Херсонській області. У Генштабі ЗСУ повідомили, що українські захисники і далі перебувають на займаних позиціях у районах Малої Токмачки й Кринків.
7 червня у ССО повідомили про те, що на Південному напрямку бійці виявили позиції ЗС РФ та навели вогонь HIMARS. У результаті противник зазнав значних втрат.