В «Азові» підтвердили зняття заборони на користування американською зброєю
В «Азові» підтвердили зняття заборони на користування американською зброєю

В «Азові» підтвердили зняття заборони на користування американською зброєю

12-та бригада спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України дійсно пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки. Про це повідомляється у телеграм-каналі бригади.

- Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ України, командуванню Національної гвардії України, Посольству України у Сполучених Штатах Америки та всім, хто відкрито або кулуарно долучився до подолання цієї заборони. Брехня про «Азов», котру кремлівський режим роками поширював на Заході, сьогодні зазнала нищівного удару, - зазначили в “Азові».

У бригаді наголосили, що отримання західної зброї та підготовки від США «не тільки підвищать боєздатність «Азову», але, що найголовніше, сприятимуть збереженню життів та здоров'я особового складу бригади».

- Це нова сторінка в історії нашого підрозділу. «Азов» стає ще потужнішим, ще професійнішим та ще небезпечнішим для окупантів, - підсумували в «Азові».  

  • Напередодні The Washington Post повідомив про те, що військовослужбовці "Азова" теперзможуть використовувати надану Україні американську зброю на рівні з іншими військовими. 
  • 23 травня Укрпошта презентувала поштові марки і конверти "Азов. 10 років. Вільні обирають боротьбу", створені в межах проєкту "Власна марка". Комплект розроблений до 10-річчя добровольчої бригади "Азов" та щоб нагадати про полонених оборонців Маріуполя. 
Источник материала
Поделиться сюжетом