Прокуратура кваліфікувала бійку між медиками та працівниками ТЦК в Одесі як хуліганство
Прокуратура кваліфікувала бійку між медиками та працівниками ТЦК в Одесі як хуліганство

Прокуратура кваліфікувала бійку між медиками та працівниками ТЦК в Одесі як хуліганство

Бійку між медиками та співробітниками ТЦК в Одесі попередньо кваліфікували як хуліганство. Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

- Наразі тривають невідкладні слідчо-оперативні заходи, встановлюються усі обставини події, в результаті чого буде надана правова оцінка дій всіх учасників конфлікту, - розповіли в військовій прокуратурі.

Поліція Одеської області повідомила, що встановлює обставини конфлікту. Інцидент відбувся 11 червня приблизно о 13-й годині в Київському районі Одеси.

- Поліцейські встановили й опитали свідків та очевидців. Деяких з учасників інциденту запросили до відділку поліції, де з ними працюють правоохоронці, - розповіли правоохоронці.

За версією Одеського обласного ТЦК та СП, у вівторок до військкомату у супроводі поліції доставили чоловіка, який не надав документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи. 

Через годину до Київського РТЦК та СП приїхала “група людей у медичному одязі на автомобілі швидкої медичної допомоги”. 

- Вони стверджували, що прибули на виклик раніше доставленого до РТЦК та СП громадянина, і наполягали на його госпіталізації. Ці особи посилалися на діагноз, який раніше не був підтверджений лікарями військово-лікарської комісії. Проте, на запит представників Київського РТЦК та СП, надати документи, які б підтвердили їх приналежність до системи охорони здоров’я, вони відмовилися, - заявили в військкоматі.

Представники ТЦК запідозрили, що чоловіку намагаються допомогти уникнути мобілізації, на яку він був “визнаний придатним за висновком військово-лікарської комісії”.

Скільки саме знадобилося для проходження ВЛК, у ТЦК не пояснили.

Як розповів одеському виданню “Думська” один із фельдшерів, прибулих на виклик чоловіка медиків тримали в ТЦК та відпустили лише після того, як до військкомату з'їхалися машини швидкої й з увімкненими сиренами та влаштували акцію протесту. 

Один із фельдшерів назвав інцидент у ТЦК реакцією військкомів на спроби медиків отримати бронь від мобілізації.

  • Близько 11-ї години ранку 11 червня в Одесі сталася бійка між медиками швидкої допомоги та працівниками ТЦК, повідомили місцеві Telegram-канали й опублікували відео.
  • В Одеському обласному ТЦК та СП пообіцяли з'ясувати обставини.
Теги по теме
Одесса
Источник материала
Поделиться сюжетом