Ім'я вже обрали: дружина Григорія Решетника заговорила про четверту дитину
Ім'я вже обрали: дружина Григорія Решетника заговорила про четверту дитину

Ім'я вже обрали: дружина Григорія Решетника заговорила про четверту дитину

Сім'я Решетників мріє про народження доньки і навіть вирішили її назвати Вікторією.

Український ведучий Григорій Решетник та його дружина Христина Решетник вже мають трьох синів, але не виключають, що колись у них з'явиться ще й донька.

У коментарі для "Люкс ФМ" Христина зізналася, що вже кілька років її чоловік мріє про поповнення в родині.

"Григорій досі мріє про доньку. Усі цікавляться, ну, коли ж. А ми кажемо, що після перемоги. Дуже сподіваємося, що перемога буде скоро, в найближчому майбутньому. Дуже хочемо донечку", - сказала дружина ведучого.

Також Христина зазначила, що вони хочуть назвати майбутню доньку Вікторією. Ім'я дуже символічне, оскільки пов'язане з перемогою, про яку мріє вся Україна.

"Хочемо, щоб було більше дітей. Дуже раді, хто зараз при надії. У такий складний час - це відповідально. Це виклик. Але українці зможуть усе", - зазначив Григорій.

Дивіться відео коментаря родини Решетників:

Хто такий Григорій Решетник?

Решетник Григорій Іванович - український телеведучий, актор, режисер, диктор, шоумен, громадський діяч. Відомий ведучий шоу "Холостяк", "Холостячка" і "Неймовірна правда про зірок". Одружений на Христині Решетник і мають трьох синів, пише Вікіпедія.

Григорій Решетник - останні новини по темі

Зазначимо, раніше телеведучий Григорій Решетник привітав українців із Великоднем, опублікувавши сімейне фото з церкви. Підписники Григорія були захоплені його сім'єю і засипали їх утішними коментарями.

А також Григорій Решетник розповів, як під час навчання наводив жах на перехожих своїми заняттями. Творчі амбіції ведучого допомагала вгамувати гра в університетському театрі. Йому все ж вдалося, зрештою, вступити на диктора та ведучого телепрограм до інституту кіно і телебачення КНУКіМ.

Вас може зацікавити:

Источник материала
Поделиться сюжетом