Олімпійська збірна України з футболу у драматичному матчі вперше в історії стала чемпіонами турніру у Франції. Відео

Олімпійська збірна України з футболу, зібрана з гравців не старше 23 років, виграла міжнародний турнір Tournoi Maurice Revello, в якому брала участь уперше в історії. У фіналі підопічні Руслана Ротаня перемогли у серії пенальті команду Кот-д'Івуару (3:2). Основний час завершився з рахунком 2:2.

Спочатку все складалося досить легко для збірної України. Вже на 7-й хвилині Денис Шостак відкрив рахунок, а на 31-й хвилині Максим Хлань збільшив перевагу "жовто-синіх".

Проте за 15 секунд до кінця першого тайму українці після помилки Володимира Селюка пропустили від Патріка Уотро. Він же забив другий івуарійців на 59-й хвилині.

Основний час, що залишився, домінували африканці і мали кілька реальних шансів забити гол, але впевнено грав наш голкіпер. Кирило Фесюн виявив себе чудово і в серії 11-метрових, відбивши вирішальний удар.

Як повідомляв OBOZ.UA, 6 червня олімпійська збірна України з футболу у 2-му турі розгромила молодіжну збірну Італії з рахунком 4:0.

Турнір Моріса Ревелло – міжнародний футбольний турнір, що проходить у французькому регіоні Прованс - Альпи - Лазурний Берег, в якому беруть участь молодіжні команди віком до 20 років. З 2008 року у турнірі беруть участь Олімпійські збірні команди.

Як повідомляв OBOZ.UA, 20 березня Україна впізнала суперників на футбольному турнірі Олімпіади-2024. Перебуваючи у четвертому кошику, вона отримала у опоненти по групі В Аргентину, Марокко та третю команду Азії, якою виявився Ірак.

Саме з Іраком збірна України проведе свій перший історичний матч на Олімпійських іграх. Зустріч відбудеться 24 липня у Ліоні та розпочнеться о 20:00 за київським часом.