Сенсація на Євро-2024: Грузія обігрує Португалію і виходить у плей-офф

Перший гол уже на 2-й хвилині забив вінгер грузинської команди Хвича Кварацхелія. Далі був реалізований пенальті.

Збірна Грузії створила сенсацію на Євро-2024, обігравши команду Португалії з рахунком 2:0.

Хвіча Кварацхелія у своєму стилі з флангу увірвався в штрафну португальців і забив свій гол на Євро

Далі був реалізований пенальті.

Хвича Кварацхелія

Воротар грузин Мамардашвілі кілька разів рятував команду. Але при цьому більшість атак більш іменитих португальців зводилися до неточних навісів.

Кріштіану Роналду

Хоча один із таких — після пасу Жоао Фелікса — ледь не призвів до забитого м'яча. Георгій Цітаішвілі допоміг воротареві розрядити ситуацію біля воріт і взяти м'яч у руки.

У ще одному поєдинку цієї групи Чехія звела внічию матч проти Туреччини, який невдало складався.

Арда Гюлер, хавбек мадридського "Реала" і збірної Туреччини

Нагадаємо, що тренер збірної України Сергій Ребров підбивпідсумок виступів на Євро словами про те, що йому нема в чому дорікнути футболістам після матчу з Бельгією.

Також повідомлялося про подробицівиступів "синьо-жовтих" на Євро після нульової нічиєї проти Бельгії. Бельгійський півзахисник Кевін де Брейне зробив понад 40 передач за підсумками тільки першого тайму — більше, ніж будь-хто ще у складі обох команд.