92-річна жінка "перескочила" двометрові ворота і втекла з будинку для літніх людей
92-річна жінка "перескочила" двометрові ворота і втекла з будинку для літніх людей

92-річна жінка "перескочила" двометрові ворота і втекла з будинку для літніх людей

Пенсіонерка страждає на важку хворобу Альцгеймера, але це не завадило здійснити їй втечу всього за 24 секунди.

У Китаї 92-річна жінка вирішила втекти з будинку для літніх людей і перелізла через двометровий паркан. Про це пише The Straits Times.

Відео з пенсіонеркою стало вірусним. На ньому видно, як вона долає ворота заввишки 2,15 м, щоб покинути будинок для літніх людей у провінції Шаньдун.

Пенсіонерка спритно хапається за верхню частину металевих воріт і, вхопившись за них, підтягує своє тіло догори й акуратно перевалюється, приземляючись на інший бік. Жінка провернула все за 24 секунди. Відео було опубліковано 4 липня і відтоді набрало понад 1,25 мільйона переглядів.

Директор будинку для літніх людей у місті Яньтай сказав, що жінка страждає від важкої хвороби Альцгеймера. Він додав, що жінку зростом 1,6 м, яка захоплюється фізичними вправами й скелелазінням, було знайдено в околицях будинку для літніх людей його співробітниками.

Її спритні рухи, що не відповідають її віку, змусили багатьох користувачів соцмереж висловити своє захоплення її спортивними здібностями. Деякі люди писали, що під час перегляду відео вони відчули занепокоєння і страх.

"У її віці падіння може бути смертельним", "Рівень її фізичної підготовки вищий, ніж у тих, хто народився 1992 року", "92 роки? Я навіть не міг перелізти через ворота, коли мені було 29", — писали вони.

Раніше Фокус повідомляв, що 98-річний сусід вразив жінку, яка переїхала в новий будинок, зворушливим подарунком. Келлі МакДафф ледь змогла стримувати сльози після того, як пенсіонер вирішив привітати нових сусідів. Користувачі соцмереж похвалили чоловіка за гідний вчинок.

Також стало відомо, що молодята повернулися додому і виявили, що їхній будинок заставлений пивними ящиками. Жеремі Десмет і Майте Беернерт отримали незвичайний подарунок від своїх друзів.

Источник материала
Поделиться сюжетом