"Повинні зробити все": Медведєв розмріявся про зникнення України і НАТО
"Повинні зробити все": Медведєв розмріявся про зникнення України і НАТО

"Повинні зробити все": Медведєв розмріявся про зникнення України і НАТО

У заступника голови Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва стався черговий напад агресії. Українофоб поскаржився, що Захід продовжує підтримувати Україну, тож розмріявся про зникнення Альянсу.

Також Медведєв погрожував знищенням самої України. Своїми хворими фантазіями він поділився у Telegram.

Представника країни-терориста Росії зачепила заява, в якій країни НАТО пообіцяли продовжувати підтримувати Україну на незворотному шляху до повної євроатлантичної інтеграції, включаючи членство в НАТО.

Медведєв видав, що після такої заяви "ворогів" Росії не залишається нічого, як "зробити все", щоб Україна та НАТО "зникли".

"Висновок очевидний. Ми маємо зробити все, щоб "незворотний шлях України" до НАТО завершився або зникненням України, або зникненням НАТО. А краще і того, і іншого", – заявив Медведєв.

Нагадаємо, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв вирішив відзначитися новим випадом на адресу лідерів західних країн, цього разу обравши за мету своїх нападок канцлера Німеччини Олафа Шольца. Він обізвав його "протухлою ліверною ковбасою" за те, що той закликав Росію визнати свою слабкість у війні проти України.

Як повідомляв OBOZ.UA, Дмитро Медведєв не припиняє мріяти про окупацію України. У день Росії, який у державі-агресорі відзначають 12 червня, він опублікував відео, на якому всю територію нашої країни включено до складу РФ.

Тільки перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом