Їв чипси та грався: папуга, який утік із дому, провів "дикі вихідні"
Їв чипси та грався: папуга, який утік із дому, провів "дикі вихідні"

Їв чипси та грався: папуга, який утік із дому, провів "дикі вихідні"

Апсі Вітана знайшла птаха за 8 кілометрів від свого житла. Повернути "гуляку" додому допомогли заклики про допомогу в соцмережах.

Апсі Вітана розповіла, що розвішувала плакати і просила допомоги в соцмережах, щоб знайти свого папугу на прізвисько Джоббі, який полетів з дому в суботу, 6 липня. Зрештою, птаха знайшли в пологовому відділенні королеви Єлизавети в Глазго (Шотландія), де він грався і їв чіпси. Про це пише Sky News.

Папугу на прізвисько Джоббі, який втік з дому і полетів на "дикі вихідні", було знайдено за п'ять миль (8 км) від будинку. Домашній птах втік із квартири на першому поверсі в Ленгсайді, Глазго, незабаром після опівночі в суботу, 6 липня. Власниця житла Апсі Вітана виступала зі своєю групою Бренда на Kelburn Garden Party і розвантажувала обладнання, коли Джоббі здійснив свою "велику втечу".

"Він просто кинувся навтьоки. Це був такий жахливий момент. Він ніколи раніше не відлітав, але я брала його з собою на невеликі екскурсії, наприклад, у Квінс-Парк, це не так уже й далеко", — сказала вона.

Апсі Вітана та її подруга Флор де Хуг взялися до роботи, розклеюючи плакати та поширюючи заклики в соціальних мережах. Господиня птаха вже майже втратила надію, що її улюбленець повернеться, але одного дня пізно ввечері в неділю, 7 липня, з нею зв'язалися медсестра і пацієнтка пологового відділення королеви Єлизавети й повідомили, що Джоббі перебуває в приймальні. Вихованець, за їхніми словами, їв чипси й грався.

Птах процвів бурхливі вихідні поза домом
Фото: Sky News

Після прибуття у відділення лікарні королеви Єлизавети та Університетської лікарні Вітана сказала, що Джоббі був розслаблений і вбраний, попри велику подорож.

"Я дуже рада, бо це доводить мені, що він сильний птах. У плані поведінки він має точно такий самий вигляд. Він у гарному настрої, бадьорий і щасливий. У нього були дикі вихідні, і тепер йому просто потрібно", — зазначила Апсі.

Джоббі перебуває під опікою міс Вітани з трьох років.

Раніше Фокус повідомляв, що жінка стверджує, що ветеринар не дає їй попрощатися зі своїм котом. Працівники ветеринарної клініки не віддають їй прах домашньої тварини, яку вони лікували, поки вона не виплатить їм борг.

Також стало відомо, що в Індії змія вкусила чоловіка, а він тричі вкусив її у відповідь. Сантош Лохара вірив, що якщо вкусити отруйну рептилію теж, то це має нейтралізувати отруту.

Источник материала
Поделиться сюжетом