"Світ потребує деколонізації російської імперії": у США, Німеччині та Туреччині пройдуть акції до Тижня поневолених народів
"Світ потребує деколонізації російської імперії": у США, Німеччині та Туреччині пройдуть акції до Тижня поневолених народів

"Світ потребує деколонізації російської імперії": у США, Німеччині та Туреччині пройдуть акції до Тижня поневолених народів

У США та кількох країнах Європи, зокрема Німеччині та Туреччині, наближається Тиждень поневолених народів. Це – щорічна ініціатива, що привертає увагу до проблем народів, що страждали від Російської Імперії, а тепер від її спадкоємця – РФ.

У зв’язку з цим активісти, які закликають до деколонізації Росії та звільнення всіх народів, які мають право на самовизначення, готуються провести ряд акцій. Про це OBOZ.UA розповіли організатори.

Варто зазначити, що Тиждень поневолених народів (англ. Captive Nations Week) – щорічний комплекс масових заходів, що початково мав на меті привернення уваги громадськості Сполучених Штатів до проблеми поневолених народів, що перебувають під контролем комуністичних режимів.

Ця ініціатива, започаткована у США в 1953 році і офіційно визнана резолюцією Конгресу у 1959 році, зосереджує увагу на імперському впливі Росії на національність і свободи країн, які втратили незалежність через імперську політику. У рамках цього тижня організовуються різноманітні заходи, спрямовані на підтримку та усвідомлення проблем поневолених народів.

У тексті резолюції Конгресу зазначено країни, що втратили незалежність через імперську політику Росії, зокрема, це "Польща, Угорщина, Литва, Україна, Чехословаччина, Латвія, Естонія, Білорусь, Румунія, Східна Німеччина, Болгарія, континентальний Китай, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Північна Корея, Албанія, Ідель-Урал, Тибет, Козакія, Туркестан, Північний В'єтнам та інші".

Сучасні акції в цих країнах є відповіддю на імперські амбіції та шовіністичні прагнення Росії.

"В сучасних умовах, коли світ потребує деколонізації російської імперії, а т.зв. малі народи РФ прагнуть до незалежності, користуючись нагодою "Ліга вільних Націй" проводить публічні акції в містах Європи, в яких приймають участь антиімперські росіяни, білоруси, українці та інші з метою привертання уваги до шовінізму так званої Російської Федерації, про колоніалізм та поневолення корінних народів Росії", – зазначили організатори.

Графік акцій

19 липня

Німеччина, Бонна.

10:30. Консульство Росії в Німеччині за адресою: вул. Waldstraße 42, 53177 Bonn.

20 липня

США, Нью-Йорк.

Об 11:00 у. Times Square, Manhattan, New York

21 липня

Туреччина. Анталія.

11:00. Площа перед торговим комплексом Терра-Сіті.

21 липня

США, Лос-Анджелес.

11:00 am. Beverly Hills, 1302 Park Way, California.

Нагадаємо, на початку листопада в Україні стартувавунікальний освітній проєкт – Університет Вільних Народів, метою якого є вивчення теорії та практики національно-визвольної боротьби представниками поневолених народів Російської Федерації, які відкрито підтримують Україну та прагнуть до створення власних незалежних держав на руїнах московської імперії.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом