15 июля, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
"Залиште їх у спокої!" Катя Рибалка висловила "непопулярну" думку про російську мову в Україні
"Залиште їх у спокої!" Катя Рибалка висловила "непопулярну" думку про російську мову в Україні

"Залиште їх у спокої!" Катя Рибалка висловила "непопулярну" думку про російську мову в Україні

Українська блогерка та учасниця 13 сезону проєкту "МастерШеф" Катерина Мазуренко (Катя Рибалка" чесно відповіла, в який момент життя вирішила зректися російської мови. За словами телезірки, повномасштабна війна допомогла їй наважитися на кардинальні зміни, проте вона досі має "непопулярну" думку щодо мовного питання

Про це українка розповіла в інтервʼю Богдану Беспалову для YouTube-каналу OBOZ.LIFE. Катя Рибалка вважає, що примусова українізація не піде на користь народу.

"Я була у своїх родичів на заході України. І от тільки там до мене, знаєш, це якось дійшло. У мене стандартна ситуація, яка полягає в тому, що через біль та все, що відбувається, пішла відраза", – пояснила блогерка.

Вона зізналася, що споживала російський контент, проте зараз відчуває провину та не може зі спокійною совістю слухати російську музику. Щодо переходу суспільсва на державну мову, як вважає сама Катерина, у неї є "непопулярна" думка.

"Я вважаю, що від людей треба реально відколупатися, залишити їх. Якщо хоче в житті людина розмовляти російською мовою, якщо вона не може, залиште її в спокої. Нехай у нас буде українська офіційна державна мова: сфера обслуговування, документація, вивіски по місту, медійний простір, телебачення, YouTube, музика, я згодна. Все одно це поступово перейде. Але людей змушувати, це ж їх більше тригерить", – пояснила співрозмовниця Богдана Беспалова.

Катерина висловила припущення, що саме на таких ображених російськомовних українцях паразитує російська пропаганда про "утиски". Вона також зізналася, що не засуджує співгромадян, котрі розмовляють російською мовою.

"Якщо львів'янин приїде до Харкова та буде розмовляти українською, йому нічого за це не буде. Буде все класно, його будуть приймати. Якщо харків'янин їде до Львіва та розмовляє там російською, на нього наїжджають. Тут такий дисонанс", – сказала Рибалка.

Вона резюмувала, що було б "круто", якби скандали навколо мовного питання зникли, і "ворогу не було б за що вчепитися".

Раніше OBOZ.UA писав, що до нас у студію завітала співачка Lama, яка розповіла про суд із росіянкою, зустріч з Емі Вайнгауз і на 18 років молодшого коханого.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом