Хлопець з Великої Британії за три роки перетворив сарай на салон Boeing 777
Хлопець з Великої Британії за три роки перетворив сарай на салон Boeing 777

Хлопець з Великої Британії за три роки перетворив сарай на салон Boeing 777

Біллі Гілмор використовував справжні деталі літака авіакомпанії British Airways, списаного під час пандемії.

20-річний Біллі Гілмор з Ноттінгему (Велика Британія) придбав деталі списаного Boeing 777 авіакомпанії British Airways, щоб перетворити свій старий сарай на копію салону пасажирського літака. На все про все у нього пішло три роки та понад 2000 фунтів стерлінгів, пише видання Daily Star.

Для облаштування сараю Біллі використовував справжні деталі Boeing 777 авіакомпанії British Airways, списаного під час пандемії COVID-19 у березні 2020 року. Зокрема, йому вдалося роздобути три сидіння, ряд ілюмінаторів, візок для їжі, шафу для зберігання речей, сині шторки та логотип British Airways, який він приклеїв на стіну.

Хлопець перетворив сарай на салон літака
Фото: Billy Gilmour

Після масштабної трансформації підсобне приміщення неможливо впізнати — це справжній рай для любителів авіації та затятих мандрівників.

"У мене вдома був нікому не потрібний сарай. Одного дня, коли стало неймовірно нудно, вирішив реалізувати цю ідею, позаяк обожнюю літаки", — розповідає Гілмор, випускник інженерного коледжу.

Хлопець досі продовжує вдосконалювати свій проєкт й вважає, що 2500 фунтів стерлінгів, які він витратив на його втілення, були того варті.

"Це зовсім не нудно! Найдивовижніша річ, яку я тільки бачив у своєму житті, дуже добре зроблено", — написав у коментарях його близький друг. Інший додав: "Ти лідер серед лідерів". Ще один почав жартувати: "Якраз для тих моментів, коли вам потрібно сісти на самоті й подивитися у стіну".

Після масштабної трансформації підсобне приміщення неможливо впізнати
Фото: Billy Gilmour

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що урбаністичний дослідник Колін Ходсон натрапив на приголомшливу колекцію рідкісних автомобілів, захованих у покинутому сараї, що заріс бур'яном. За словами блогера, ці унікальні знахідки вартують "мільйонів".

А от подружжя з Великої Британії купило за 150 тисяч фунтів напівзруйнований будинок у жахливому стані, щоб самостійно зайнятися його ремонтом та реконструкцією. Тепер їхнє помешкання оцінюється вдвічі дорожче від початкової ціни.

Теги по теме
фото Ремонт
Источник материала
Поделиться сюжетом