15 июля, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Військовий експерт розповів, чому і де на фронті посилилися бої: "путін поспішає"
Військовий експерт розповів, чому і де на фронті посилилися бої: "путін поспішає"

Військовий експерт розповів, чому і де на фронті посилилися бої: "путін поспішає"

У Києві та Кривому Розі сталися обстріли. Сьогодні у цих містах день скорботи за загиблими. Орбан заявив, що наступні місяці будуть особливо запеклими з великими втратами.

Кирило Сазонов, політолог, військовослужбовець ЗСУ, у новому випуску Politeka Online зауважив, що на лінії фронту відчувається напруга, і є припущення, що намагаються захопити якомога більше територій або досягти певних кордонів. Деякі пов'язують це з самітом НАТО, інші – з виборами до США, треті – з літнім періодом, коли можна просуватися зеленкою.

«В останні тижні та місяці вони прискорили свої дії, намагаючись прорватися на трасу Костянтинівка-Покровськ через Очеретине. Проте, лінії фронту немає конкретної точки, яку вони націлені. Можливі причини такої активності можуть бути пов'язані з майбутніми переговорами восени чи самітом світу в Об'єднаних Арабських Еміратах», - розповів експерт.

Крім того, російські війська використовують тактику інтенсивного обстрілу некерованими ракетами та авіаційними засобами, що дозволяє їм руйнувати українські укріплення. Їхнє домінування в повітрі також відіграє значну роль. Коли в України з'являться винищувачі F-16, ситуація може змінитись, оскільки вони зможуть краще протидіяти авіації противника.

СБУ активно працює із дронами на території противника, вражаючи нафтову промисловість та системи ППО, що розчищає небо для української авіації. Після того, як небо стане безпечним для українських літаків, російські сили втратять перевагу, зауважив експерт.

Путін може поспішати через поступове надходження західних боєприпасів, мін та ракет в Україну, що змінить баланс сил. Тому російська сторона прагне досягти своєї мети до того, як Україна отримає достатню кількість цих ресурсів.

Останні новини України:

Військовий експерт розповів, чи може НАТО таки закрити небо над Україною.

Введення західних військ вирішило б проблему із нестачею резервів ЗСУ: думка експерта.

Чому взимку відключень світла не було, а тепер є: ДТЕК дав відповідь.

Теги по теме
Украина Россия Вооруженные силы Украины
Источник материала
Поделиться сюжетом