ЗС РФ штурмують Нью-Йорк: що задумав ворог на Торецькому напрямку
ЗС РФ штурмують Нью-Йорк: що задумав ворог на Торецькому напрямку

ЗС РФ штурмують Нью-Йорк: що задумав ворог на Торецькому напрямку

Російські військові проводять активні штурмові дії та обстрілюють Нью-Йорк з різного виду озброєння. Противник хоче обʼєднати свої зусилля на більшості напрямках та вийти на адмінкордони Донецької і Луганської областей, розповів речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

Збройні сили України ведуть бої на Нью-Йорк поблизу Торецька в Донецькій області. За словами речника оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назара Волошина, російські окупанти не припиняють спроб захопити населений пункт. Про це він повідомив під час телемарафону 11 липня.

Він наголосив, що російські війська не припиняють спроб захопити Нью-Йорк, проводять активні штурмові дії. Ба більше, противник обстрілює цей населений пункт з різного виду озброєння та авіації.

На запитання, що відбувається безпосередньо в Нью-Йорку, чи точаться бої в самому селищі.

"Я не буду ні спростовувати, ні підтверджувати інформацію міжнародних і неміжнародних, аналітиків, експертів. Я скажу, що Сили оборони ведуть бої і за це місто", — сказав Назар Волошин.

Речник ОСУВ "Хортиця" наголосив, що наміри окупантів на східному фронті єдині — обʼєднання своїх зусиль на більшості напрямків та вихід на адмінкордони Донецької і Луганської областей. Тоді як на Торецькому напрямку ворог хоче захопити місто, аби з нього вести активні бойові дії в районі Часового Яру. Адже проломитися в лоб та зайти до Часового Яру в росіян не вийшло, додав він.

Дивіться з 1:55

Нагадаємо, 11 липня командир взводу 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади ЗСУ Станіслав Краснов повідомив, що напружена ситуація спостерігається на Торецькому напрямку Донецької області. За його словами, понад десять днів окупанти намагаються прорватися в Торецьк.

Того ж дня аеророзвідники батальйону безпілотних систем UMBRELLA 32-ї ОМБр показали, як нині виглядає Торецьк на Донбасі. Українські бійці зауважили, що в умовах інтенсивних боїв цілодобово доводиться стримувати противника.

Теги по теме
Вооруженные силы Украины Донбасс Донецкая область
Источник материала
Поделиться сюжетом