Стартує спецпроєкт від «Фільтра» — «Захисники вдома: як говорити з військовими та ветеранами»
Стартує спецпроєкт від «Фільтра» — «Захисники вдома: як говорити з військовими та ветеранами»

Стартує спецпроєкт від «Фільтра» — «Захисники вдома: як говорити з військовими та ветеранами»

На сторінках «Фільтра» у соцмережах з’являтимуться дописи про те, як коректно сприймати та спілкуватися із ветеранами, та як їм допомагати в адаптації до цивільного життя.

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» започаткував спецпроєкт «Захисники вдома: як говорити з військовими та ветеранами», що має сприяти комфортній та етичній комунікації між ветеранами та цивільними, повідомила командра «Фільтра».

У межах спецпроєкту на сторінках «Фільтра» у соцмережах з’являтимуться дописи про те, як коректно сприймати та спілкуватися із ветеранами, та як їм допомагати в адаптації до цивільного життя.

«Можливо, ви відчували хвилювання, коли бачили військового або ветерана? "Чи варто підійти?", "Як саме підтримати?", "Чи варто висловити вдячність?", — та ще мільйон питань у голові. Відповіді ми вирішили знайти разом із вами», — повідомила команда «Фільтра».

У спецпроєкті «Захисники вдома» розкриють такі теми:

  • Як етично спілкуватись із ветеранами?
  • Як поводитись, коли бачиш ветерана з інвалідністю?
  • Життя ветеранів після повернення та де шукати підтримку.
  • Розвиток ветеранського бізнесу.
  • Як підтримати родини військових?
  • Як говорити з дітьми про війну та багато інших.

До підготовки дописів з-приводу означених комунікаційних тем залучили ветеранів, ветеранські організації, експертів та медіа.

«Впевнені, що зібрана інформація відгукнеться багатьом, адже до співпраці долучились ArmyInform, медіа ШОТАМ, Ніна Мацюк, Олександр Терен, Віталій Верес та багато інших», — зазначили у «Фільтрі».

Читайте також:

  • Ukraїner запустив новий ютуб-канал, присвячений військовій тематиці
  • Волонтерський проєкт «Як ти, брате?» презентував посібник про тактичну комунікацію для медиків
  • Випустили «Чуйний гайд» про етичне спілкування з партнерками військових і ветеранів

    Фото: ілюстративне / «Фільтр»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Соцсети
Источник материала
loader
loader