Військові: з грудня на Торецькому напрямку ворожих штурмів побільшало на 30%, біля Часового Яру - вдвічі
Військові: з грудня на Торецькому напрямку ворожих штурмів побільшало на 30%, біля Часового Яру - вдвічі

Військові: з грудня на Торецькому напрямку ворожих штурмів побільшало на 30%, біля Часового Яру - вдвічі

На Торецькому напрямку кількість штурмових дій з боку військових РФ зросла на 30% відносно грудня 2024 року, у районі Часового Яру - на 97%.

Про це в телеефірі повідомив речник оперативно-тактичного угруповання "Луганськ" Дмитро Запорожець, передає Укрінформ.

"На Торецькому напрямку кількість штурмових дій противника збільшилась на 30% відносно грудня місяця, у свою чергу, на Часівярівському напрямку збільшилась кількість артилерійських обстрілів. Якщо позаминулого тижня кількість обстрілів була 150+, то минулого тижня вона досягала вже 200+, а кількість штурмових дій зросла на 97% відносно грудня 2024 року", - повідомив Запорожець.

За його словами, на початку січня ворог активно застосовував броньовану техніку, проте з минулого тижня її кількість зменшилась. Також через знищення більшості ворожої бронетехніки, окупанти почали використовувати легку автомобільну для логістичних заходів.

"Не завжди вдається таку техніку знищувати, тому що і габарити менші, і швидше рухається. Це про квадроцикли, мотоцикли й інші засоби. Знищувати не вдається через погоді умови, тому що тепла зима, висока вологість, тумани і таке інше", - зауважив речник.

Він також зазначив, що в Торецькуросіяни змушують цивільне населення збирати тіла знищених російських військовослужбовців.

"Він (ворог - ред.) залучає їх (цивільних людей - ред.) до евакуаційних заходів, і змушує збирати трупи окупантів з метою переміщення їх в якісь місця", - сказав Запорожець.

Речник додав, що ніяких заходів впливу відносно цивільного населення з боку Сил оборони не застосовується.

Також станом на сьогодні від військової адміністрації Торецька отримана інформація про 58 людей, які наразі перебувають в місті.

Як повідомляв Укрінформ, між Силами оборони України та російськими військами від початку доби відбулися 53 бойові зіткнення, на трьох напрямках фронту бої станом на цей час тривають, найгарячішим залишається Покровський.

Фото: Генштаб ЗСУ

Теги по теме
война
Источник материала
loader
loader