Про це вінтерв’ю Укрінформу повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
«На якість - ні, а ось на кількість води – може, бо там змінили технічні показники. Але хочу зазначити, що виділено 8 млрд грн. Ми економимо на будівництві водогону, але розраховуємо, що частина цих коштів піде на інші напрямки, які залишилися без фінансування. Насамперед на очищення води, що є зоною відповідальності міста Миколаєва», - сказав Кім.
За його словами, вода у Південному Бузі, де планується водозабір, потребує додаткового очищення.
Очільник ОВА також зазначив, що Миколаївщина - єдина область, яка зекономила 500 млн грн бюджетних коштів, що надійшли від Держагентства автомобільних доріг і повернула їх державі.
«Але при цьому ми домовилися, що ці гроші підуть на ремонт дороги Р-55, якої не було у попередньому переліку об’єктів. І так по інших напрямках ми економимо кошторис, але розраховуємо, що ці кошти будуть використані на інші важливі об’єкти для нашого регіону», - наголосив Кім.
При цьому він також зауважив, що отримати кошти на будівництво водогону було завданням не з простих.
Як повідомлялося, держава виділила 8 млрд грн на будівництво водогону з Нової Одеси для забезпечення Миколаєва централізованим питним водопостачанням, якого тут немає вже майже три роки. Але днями Агенція відновлення та розвитку інфраструктури повідомила, що вартість робіт знизили до 5 млрд грн.