Росіяни упродовж дня атакували КАБами, дронами та артилерією Дніпропетровщину, є поранені
Росіяни упродовж дня атакували КАБами, дронами та артилерією Дніпропетровщину, є поранені

Росіяни упродовж дня атакували КАБами, дронами та артилерією Дніпропетровщину, є поранені

Російські війська впродовж дня атакували Синельниківський та Нікопольський райони Дніпропетровської області керованими авіабомбами, дронами-камікадзе та завдавали артилерійських обстрілів, постраждали двоє людей.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

За його словами, на Нікополь, Марганецьку і Покровську громади росіяни спрямували дрони-камікадзе, скинули боєприпас з БПЛА та обстріляли з артилерії.

Постраждали двоє чоловіків – 42 та 60 років. Лікуються амбулаторно. Пошкоджені приватний будинок і комунальне підприємство.

По Межівській, Новопавлівській та Слов’янській громадах Синельниківського району армія РФ застосовувала КАБи та безпілотники.

Пошкоджені інфраструктура й фермерське господарство.

Як повідомляв Укрінформ, російська армія в ніч на 24 квітня масовано атакувала Дніпропетровську областьракетами та безпілотниками.

У Павлограді під ударом було промислове підприємство, також пошкоджені 14 багатоповерхівок.

Фото: Дніпропетрвська ОВА

Теги по теме
война Обстрел
Источник материала
loader
loader