/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4a484dff9a5c1d8524daa765fd3d4917.jpg)
"Це економіка Байдена": Венс пояснив, чому у падінні економіки США винний не Трамп
Венс звинуватив Байдена в економічних проблемах США
Віцепрезидент США звинуватив у такій економіці колишнього презедента США Джо Байдена, пише 24 Канал з посиланням на Mediaite.
Венс дав інтерв’ю ведучому програми Special Report на сталеливарному заводі в Південній Кароліні. Незадовго до цього віцепрезидент відвідав підприємство з екскурсією.
Візит відбувся наступного дня після того, як стало відомо, що економіка США скоротилася на 0,3%, що суттєво гірше за прогнозований ріст у 0,4%. Президент Дональд Трамп у відповідь звинуватив у поганих показниках свого попередника.
По-перше, я навіть не уявляв, наскільки високотехнологічне це сталеливарне виробництво. Часто критикують, що Дональд Трамп нібито хоче повернути старі робочі місця. Але ці роботи – це майбутнє: американська сталь, мости, автомобілі, житло для американців,
– сказав Джей-Ді Венс, підкреслюючи прагнення Трампа повернути робочі місця в США за допомогою тарифів.
Віцепрезидент зазначив, що Трамп десятиліттями говорить про торгівлю та тарифи. Він додав, що президент вважає, що США має виробляти більше власної продукції. Байєр у відповідь попросив Венса прокоментувати негативні економічні дані.
Економіка скоротилася – вперше за три роки,
– нагадав Байєр.
Він заявив, що люди говорять про тарифну політику. Люди хвилюються. Зокрема він запитав Венса, що він може їм сказати.
По-перше, коли ми говоримо про економіку – це економіка Джо Байдена,
– заявив Венс, повторивши риторику Трампа.
Він сказав, що адміністрація чинного президента успадкувала 2 трильйони доларів боргу, найбільший дефіцит у мирний час в історії США. Згідно зі слів віцепрезидента, торговий дефіцит по суті, означає, що країна недостатньо виробляє сама.
Зауважте! Венс додав, що Дональд Трамп міг зробити те, що зробили дві попередні адміністрації – позичати гроші й нарощувати борг. Але він сказав, що потрібне перезавантаження, а американці заслуговують на кращі робочі місця.

