У Скадовську на ТОТ Херсонщини «адміністрація» тисне на лікарів, щоб заборонити аборти - активісти
У Скадовську на ТОТ Херсонщини «адміністрація» тисне на лікарів, щоб заборонити аборти - активісти

У Скадовську на ТОТ Херсонщини «адміністрація» тисне на лікарів, щоб заборонити аборти - активісти

У Скадовську на тимчасово окупованій території Херсонської області окупаційна «влада» тисне на лікарів з метою заборонити проведення абортів у лікарні.

Про це повідомляє «Жовта стрічка» у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Активісти руху «Жовта Стрічка» повідомляють, що у тимчасово окупованому Скадовську відбулася зустріч представників окупаційної адміністрації з керівництвом медичних закладів. Основна тема — заборона проведення абортів у міській лікарні», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські ЗМІ раніше повідомляли про такі прецеденти в Ростовській області РФ. Тепер подібна ініціатива, вочевидь, починає реалізуватись і на тимчасово окупованих українських територіях, зауважили активісти.

«Працівникам лікарні було озвучено пряме бажання окупаційної влади мінімізувати кількість абортів та не надавати такі послуги жінкам «без особливої причини», - зазначає «Жовта стрічка».

Як повідомляв Укрінформ, на ТОТ Луганщини за пропаганду аборту місцевих жителів штрафуватимуть на 50-400 тис. російських рублів, посадовців – на 100-800 тис. руб.

На тимчасово окупованій частині Херсонщини критична ситуація з наданням медпослуг - бракує кваліфікованих кадрів, ліків та сучасного обладнання.

ЗСУ восени 2022 року визволили правобережну частину Херсонської області, зокрема місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.

Источник материала
loader
loader