/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fab5bbbcc2743b5686963f6ae06fbcae8.png)
Лисячі нори проти дронів: експерт пояснив, чому фортифікації не ефективні у сучасній війні
Про це він розповів на своєму каналі.
«Мінні поля та фортифікаційні споруди ролі особливо не відіграють. Чому? Тому що війна набула зовсім іншого виду бойових дій. Те, що було ще 2 роки тому, 1 рік тому і зараз – це зовсім інша тактика. Дрони зробили революцію у військовій справі. І тепер на кожен дрон є один солдат», - зазначає Олег Старіков.
Тому, констатує експерт, зараз найголовніше – готувати операторів FPV-дронів, а це дуже серйозна спеціальність, не кожен може її опанувати. За його словами, для цього треба мати відповідний вестибулярний апарат, як у пілота, бо треба вміти орієнтуватися у просторі.
А щоб протистояти озброєнню в малому повітрі, тобто дронам, пояснює експерт, необхідно знаходити індивідуальні місця, де ховається той, хто обороняється, чи той, хто наступає, це називається лисячими норами. Адже, наголошує він, добре побудовану фортифікацію за мільйон гривень або доларів можна дуже швидко знищити за допомогою дронів, тому головне – знайти правильне місце.
«Тому критика окремих представників влади, чи окремих журналістів, чи окремих експертів, які вважають, що ось фортифікаційні споруди не збудували, мінні поля не зробили… Це все залежить від конкретного місця та від конкретного напрямку», - підсумовує Олег Старіков.
Також Politeka писала про те, що Левін розповів, чому росіяни на фронті використовують мотоцикли та «Жигулі».
