Стипендії для жінок-підприємиць, виставка в Осло та цифрові інновації в агро — можливості тижня
Стипендії для жінок-підприємиць, виставка в Осло та цифрові інновації в агро — можливості тижня

Стипендії для жінок-підприємиць, виставка в Осло та цифрові інновації в агро — можливості тижня

AIN зібрав можливості навчання та фінансової підтримки для українських підприємців наприкінці червня 2025 року.

Стипендії для жінок, які хочуть почати або розвинути власну справу U&WE HUB розпочав набір на дев’яту хвилю програми з підприємництва «МІСТ».

Цього разу відкрили 25 стипендій, які повністю покривають вартість участі на базовому пакеті програми з підприємництва «МІСТ».

На стипендію можуть податися: внутрішньо переміщені люди; жінки з сільської місцевості; одинокі мами або багатодітні матері; ветеранки або дружини військових.

Учасниці за 2 місяці програми матимуть змістовну практичну роботу, де вони зможуть перетворити свої ідеї на зрозумілу бізнес-модель, прописати стратегію, фінансовий план і клієнтську пропозицію, навчитись говорити про свій бізнес впевнено, створити бренд.

На вебінарах розкажуть про: підприємництво і національну ідентичність: про українське як цінність і конкурентну перевагу; продажі і впевненість та бізнес як частина громади; вплив бізнесів жінок на свої міста.

Дедлайн подачі — 16 липня включно за посиланням.

Програма стартує 17 липня.

AMA-сесія з лідерами цифрової трансформації Естонії 9 липня у CDTO Campus відбудеться унікальна AMA (Ask Me Anything)-сесія з радником Міністра цифрової трансформації України з питань ШІ, екс-CIO уряду Естонії Луукасом Ільвесом та партнером Digital Nation, екс-CIO уряду Естонії Сіімом Сіккутом.

Кожен учасник зможе поставити запитання, які справді хвилюють: про цифрові рішення, інституційні уроки, факапи, обхідні шляхи, політичну волю.

У фокусі: цифрова ідентичність і довірчі сервіси: від Mobile-ID до електронного підпису та безпечного масштабування; сумісність за замовчуванням і сервіси в межах Єдиного цифрового ринку ЄС; штучний інтелект і особисті дані: регулювання, прикладні кейси та баланс між інноваціями та приватністю; Gov.

Stack і відкриті закупівлі: як скоротити терміни реалізації та керувати спільнотами.

Подія відбудеться офлайн у просторі CDTO Campus о 18:00 англійською мовою.

Гранти, менторство, нетворкінг: програма EIT Food Challenge Labs Українські агропродовольчі скейлапи можуть долучитися до безкоштовної програми EIT Food Challenge Labs 2025.

Відібрані скейлапи отримають: менторську підтримку — індивідуальні сесії з експертами, які мають практичний досвід в агробізнесі, міжнародному масштабуванні та інноваціях; воркшопи на основі реальних кейсів та практичних інструментів масштабування для впровадження рішень у дію; нетворкінг із представниками українського та європейського бізнесу.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Oslo Design Fair 2025 1-3 вересня 2025 року в Норвегії, Осло, відбудеться Oslo Design Fair — міжнародна виставка та головна точка зустрічі скандинавської спільноти дизайнерів, архітекторів, баєрів та журналістів.

Виставка щороку збирає понад 10 000 професіоналів індустрії з усієї Північної Європи, і цьогоріч Україна вперше після початку повномасштабної війни представить Національний стенд на Oslo Design Fair 2025.

Деталі та умови реєстрації до 10 липня 2025 року за посиланням.

Особливості функціонування Дія.

City для потенційних резидентів Український фонд стартапів спільно з Дія.

City запрошують до участі у серії воркшопів щодо можливостей та особливостей функціонування екосистеми.

На воркшопах розкажуть про: резидентство у Дія.

City: переваги та можливості; податки для компаній та фахівців в Дія.

City; форми співпраці з фахівцями; умови для залучення венчурного інвестування; як звітувати та відповідати вимогам резидентства.

Заняття проходитимуть з 12:00 до 13:00 у форматі офлайн з онлайн-трансляцією.

Участь у воркшопах можуть взяти потенційні резиденти Дія.

City — представники стартап-екосистем та бізнес-середовищ, фаундери, молоді підприємці та інноватори.

Реєстрація за посиланням.

Цифрові інновації для сталого розвитку сільського господарства Європейська комісія спільно зі CTIC запрошує до участі в проєкті GUARDIANS, спрямованого на розробку та впровадження цифрових рішень для сталого розвитку малих і середніх ферм у Європі.

Очікується, що ці рішення будуть доступними, орієнтованими на людину та застосовними в агроекологічних практиках, як-от регенеративне землеробство, природне пасовищне утримання та збереження запилювачів.

Загалом буде відібрано до 9 команд, які отримають фінансування до €81 тисяч на реалізацію проєктів.

Участь у проєкті можуть взяти консорціуми у складі з двох партнерів: технологічного постачальника та ферми: технологічним провайдером може бути мале або середнє підприємство, стартап, університет чи дослідницька організація; фермерське господарство має бути малим або середнім підприємством — орієнтовно площею до 200 га або з річним обсягом виробництва до €500 тисяч.

Програма в межах проєкту триватиме 15 місяців і передбачає 4 етапи: спільне проєктування, розробку, валідацію і реплікацію.

Фінансування розподіляється поетапно відповідно до виконаних завдань і досягнутих результатів.

Подавати заявки можна до 17:00 15 липня 2025 року за посиланням.

Джерело матеріала
loader
loader