/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F38cac59f43684eb213a2aeb91706891c.jpg)
Квитки тільки через «Дію»: журналістка розповіла про нововведення в «Укрзалізниці»
Про це вона розповіла на каналі «Знай.ua».
«З 1 серпня в «Укрзалізниці» будуть нові правила. Квитки на деякі поїзди будуть тільки через «Дію», у касі їх купити буде неможливо. Кажуть, що це боротьба з перекупами, але що робити людям, у яких немає «Дії»?», - зазначає Катерина Котенкова.
За словами журналістки, йдеться про маршрути №105106 Одеса-Київ, №9192 Львів-Київ, №2930- Київ-Ужгород, №12 Львів-Одеса і №2728 Київ-Чоп. Щоб повернути квиток, до речі, додає вона, теж потрібна верифікація через «Дію».
«На вокзалах будуть нові групи воєнізованої охорони, вони будуть вибірково перевіряти документи у пасажирів. Провідники отримали інструкцію ретельно звіряти дані у квитках і документах. Тобто якщо десь щось не збігається, просто не пустять у поїзд, от і все. Чому це зробили? Як це пояснюють? Офіційна версія така, що це боротьба з перекупами, мовляв, шахраї викуповують квитки, а потім продають їх у 2-3 рази дорожче на тому ж OLX», - розповідає Катерина Котенкова.
Отож, підсумовує журналістка, якщо у вас є «Дія», ви знайомі з онлайн-сервісами, то проблем не буде, але якщо ви не маєте смартфона, не користуєтесь «Дією» і хочете просто купити квиток у касі, так як це було раніше, на окремі поїзди ви просто не потрапите.
Також Politeka писала про те, що Бортник про переговори у Стамбулі: «Починає нагадувати мінський переговорний процес».
