Російські війська вранці в неділю, 21 вересня, атакували FPV-дроном та завдали артилерійських ударів по Костянтинівці Донецької області. Унаслідок обстрілів одна людина загинула в своєму будинку, зазначив глава міської військової адміністрації Сергій Горбунов на своїй сторінці в Facebook.
Російський БпЛА влучив у легковий автомобіль — постраждав водій, транспортний засіб зазнав пошкоджень. Унаслідок артилерійських обстрілів постраждали ще двоє жителів. Вони звернулися за медичною допомогою в Дружківці. У місті значно зруйновано цивільну інфраструктуру.
Керівник МВА закликав містян евакуюватися та звертатися для цього за телефонами: 093 420 18 83, 050 567 88 87.
Кілька днів тому війська РФ скинули на Костянтинівку фугасну авіаційну бомбу. Унаслідок авіаудару загинули п'ятеро містян.