Провокації НАТО, блекаут та штурм Донбасу: що готує росія восени
Провокації НАТО, блекаут та штурм Донбасу: що готує росія восени

Провокації НАТО, блекаут та штурм Донбасу: що готує росія восени

Путін готує осінню атаку — і вона виглядає як комплексна операція на кількох фронтах.

його дії вказують, що він намагається одночасно тиснути політично, економічно й військово, пише Політика Андрусіва.

Замість складних схем — проста логіка що, якщо Захід боїться великого конфлікту, цей страх можна повернути собі на користь. Провокації в Польщі та Естонії мають не лише шокувати — вони мають підштовхнути до переговорів за його умовами.

Українські біженці тримають прапор Польщі та України

Друга лінія — енергетичний та побутовий тиск. Раніше спроби викликати блекаути були поодинокі, тепер це частина стратегії. Мета проста — зламати витривалість людей перед зимою, зробити життя важчим, щоб вимоги лідера противника виглядали "прийнятними" для втомленого суспільства. Така тактика б’є по моральному стану та економіці одночасно.

гроші

Третій напрям — збільшення втрат на фронті. Прорив на Донбасі — зараз ключове завдання росіян, які йдуть масованими атаками там, де бачать шанс. Це не лише про територію — це про деморалізацію — посіяти сумніви у військовому та політичному керівництві, підштовхнути до поступок.

У підсумку бачимо єдину формулу — залякати партнерів провокаціями, виснажити населення — блекаутом, а військовим нанесенням удару по фронту.

Раніше ми повідомляли, приголомшив усіх українців: військовий експерт оцінив шанси на завершення війни.

"Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії - детальніше на Знай.ua.

Джерело матеріала
loader
loader