/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F65eded0c42072079cea490e2049aebfa.jpg)
Надзвичайна ситуація: яка країна може "вилетіти" з Євробачення 2026
Коротко:
Уже зовсім скоро, у листопаді, Європейська мовна спілка проведе онлайн-голосування, де вирішуватиметься доля участі Ізраїлю в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення.
Як повідомляє The Guardian, президент EBU Делфін Ернотт Кунсі зазначила в листі до мовників, що є різні погляди щодо участі Ізраїлю.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F124e07b3e6bc3501048d75c9c2190bf8.jpg)
А австралійський мовник ORF, який відповідає за проведення шоу, заявив, що конкурс відбудеться в будь-якому разі.
"Конкурс пісні "Євробачення" відбудеться у Відні незалежно від кількості мовників-учасників", зазначалося в повідомленні.
Скандал на Євробаченні
Останні два роки під час проведення пісенного конкурсу Євробачення відбувалися масові акції на підтримку Палестини. Після цього низка країн: Іспанія, Нідерланди, Ірландія, Ісландія та Словенія пригрозили бойкотом Євробачення-2026, якщо Ізраїль далі продовжить брати участь.
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Останні новини Євробачення
Раніше Главред повідомляв, що відомий український гурт хоче знову спробувати свої сили на Національному відборі пісенного конкурсу "Євробачення". Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька анонсувала, що вони шукають пісню для заявки на конкурс.
Також на Євробаченні розгорівся справжній скандал: шість країн погрожують бойкотувати конкурс, якщо Європейська мовна спілка не дискваліфікує Ізраїль. Представники країн, які підтримують виключення Ізраїлю, назвали причину своєї радикальної позиції.
Вас може зацікавити:

