Дата народження
09 лютого 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Альона Мозгова

Український продюсер. Співпродюсує в Україні «Кращі пісні року», «Золоту шарманку», «Золотий грамофон». Восени 2011 року увійшла до складу журі четвертої української «Фабрики зірок». З 2012 року Олена Мозгова є продюсером українського співака Володимира Ткаченка (він є її чоловіком).

Дата народження:
09.02.1974 р.
Рідне місто:
Київ

Олена – дочка легендарного співака і композитора Миколи Мозгового. Її мати Віолетта працювала режисером-постановником. Так дівчинка росла у творчій атмосфері, яка воістину захоплювала її.

Так маленька Олена Мозгова вступила до музичної школи на клас фортепіано. Здобувши середню освіту, дівчина продовжила навчання в Київському інституті культури ім. Корнійчука. Але ставати музикантом Олена Мозгова не планувала. Її приваблювала залаштункова сторона цього мистецтва.

У 2001-му році вона очолила творче об'єднання розважальних та музичних шоу на каналі «Україна».

Через два роки Олена стала однією з тих, хто привів Україну в якості постійного учасника престижного конкурсу «Євробачення».

Пізніше вона виступила одним з організаторів і продюсером музичного фестивалю «Пісня року», а також музичної премії «Золота Шарманка».

Надалі Олена Мозгова стала співпродюсером таких знакових подій, як: «Кращі пісні року», «Золотий грамофон» і «Золота шарманка».

У 2011-му році Олена Мозгова стала одним з членів журі українського талант-шоу «Фабрика зірок».

У 2012-му році вона почала продюсувати співака Володимира Ткаченка.

Особисте життя

У 1994-му році Олена Мозгова народила дочку. Дівчинку назвали Зоєю. На той момент Альона була в стосунках з чоловіком, інформація про якого пресі не відома. Вихованням дівчинки Олена займалася зі своїм наступним обранцем.

У другій половині 90-х рр. Олена Мозгова стала цивільною дружиною співака Олександра Пономарьова. У 1999-му році у пари народилася дочка. Батьки назвали її Євгенією.

Варто відзначити, що батько Олени – Микола Мозговий – був спочатку проти цього шлюбу, але не перешкоджав стосункам закоханих. Через деякий час співжиття між Оленою та Олександром стали виникати часті скандали. Іноді вони доходили навіть до бійок.

Це призвело до того, що Олена закрутила легкий роман на стороні та покинула цивільного чоловіка. На початку 2000-х рр. Олена й Олександр розірвали свої стосунки.

У 2011-му році Олена стала жити разом зі своїм підопічним співаком – Володимиром Ткаченком. За її словами, Володимир володіє тими ж рисами характеру, що і її батько, смерть якого Альона ще довго не могла пережити. Як стверджує жінка, Володимир дуже турботливий, уважний до неї, часто підносить їй приємні сюрпризи. Через деякий час співжиття пара одружилася в таємниці від журналістів. Олена стверджує, що саме Володимир допоміг вибратися їй з глибокої депресії після смерті батька. Чоловік допоміг їй знову повернутися до життя. У 2015-му році у подружжя народилася дочка Соломія.

Скандали

У 2017-му році Олена Мозгова стала жертвою розбійного нападу. Повернувшись у свій особняк, вона помітила, що вікно на другому поверсі будинку розбите. У кімнаті по паркету була розбризкана кров. Очевидно, злочинець поранився, коли розбивав вікно, або пролазив через розбите скло. На подив, зловмисник нічого не вкрав. Він покинув будинок, вибравшись з нього через балкон.

У 2018-му році гучний скандал розгорнувся навколо покійного Миколи Мозгового. Телеканал «UA: Перший» відмовився транслювати концертний вечір пам'яті легендарного музиканта. Керівництво каналу назвало це шоу токсичним. Олена Мозгова жорстко висловилася щодо цього, підкресливши, що подібні канали існують виключно завдяки державному фінансуванню й участі зірок. Сама ж творча команда каналу не робить нічого унікального.

Статок

Інформація про доходи Олени Мозгової не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
09 лютого 1974
Країна
Україна
Соцмережі