Дата народження
16 листопада 1980
Країна
Україна

Андрій Гайдуцький

Гайдуцький Андрій Павлович: син соратника Леоніда Кучми і кандидат в народні депутати від Ігоря Смешка

Гайдуцький Андрій Павлович —  входить в першу "десятку" партії Ігоря Смешка. Кандидата в парламентарії через його батька пов'язують з олігархом Віктором Пінчуком. Батько Гайдуцького був заступником Адміністрації президента Кучми.

Біографія

Гайдуцький Андрій Павлович народився 26 листопада 1980 року в селищі Вороновиця на Вінниччині.

Освіта

Андрій Гайдуцький за освітою економіст. Має диплом Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціальність - міжнародні економічні відносини.

Після закінчення українського ВНЗ Андрій Гайдуцький відправився в Південну Корею, де пройшов навчання за спеціальністю бізнес-адміністрування в сеульській бізнес-школі KDI School of Public Policy and Management.

У 2005 році він захистив кандидатську, через п'ять років —  докторську дисертацію. Андрій Гайдуцький є автором понад сотні публікацій на економічну тематику. Спеціалізується на міграційних питаннях, а також банківській та фінансовій системі.

Сім'я

Батько —  Павло Іванович Гайдуцький (1950 року народження) — міністр аграрної політики (1995-1996 роки). З 1997 по 2005 рік він був заступником глави Адміністрації президента Леоніда Кучми.

У 2005 році Павло Іванович став радником президента і членом координаційної ради з іноземних інвестицій, через рік — керівником Головної служби соціально-економічної політики секретаріату президента, радником прем'єр-міністра, а в 2010-му —  радником президента.

Андрій Гайдуцький одружений. Дружину звуть Дарина. У шлюбі з нею народилося двоє дітей: дочка Анастасія і син Михайло.

Кар'єра

Андрій Гайдуцький розпочав трудову кар'єру в неповні двадцять років. З січня по вересень 2000 року він був економістом в ТОВ “Сарс”. Потім з січня по жовтень 2001 року Гайдуцький обіймав посаду заступника директора ТОВ "Бонус".

Після цього він сім місяців був фінансовим аналітиком в інвестиційній компанії "СігмаБлейзер".

У четвертому скликанні Верховної Ради (липень 2002 - жовтень 2005) Андрій Гайдуцький був помічником народного депутата, члена фракції Народної Партії Василя Шпака.

З 2004 року Гайдуцький викладає на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Читає лекції з таких предметів: "Глобалізація світової економіки та регіоналізм" і "Транснаціональні корпорації".

Протягом п'яти років (2005-2010 роки) працював у Національному Банку України. За цей час пройшов шлях від спеціаліста з досліджень фінансово-банківської системи центру наукових досліджень до помічника заступника голови Нацбанку.

Наступні п'ять років був співробітником "Укрексімбанку". У цій фінансовій установі Андрій Гайдуцький обіймав посаду заступника начальника одного з управлінь.

У період з листопада 2015 по червень 2017 року Гайдуцький був заступником керівника Фонду держмайна України. Звільнений з посади Кабінетом Міністрів.

Після цього звільнення з ФДМ він отримав посаду заступника голови правління “Альпарі Банку” (головою наглядової ради банку є третій президент України Віктор Ющенко).

У 2019 році Андрій Гайдуцький став кандидатом в народні депутати від партії Ігоря Смешка “Сила і честь”. У списку цієї політичної сили його прізвище значиться під сьомим номером.

Компромат

Кар'єрою Андрій Гайдуцький зобов'язаний своєму батькові Павлу Гайдуцькому, який в 1990 - середині 2000-х років був заступником глави Адміністрації президента Леоніда Кучми. 

Тому і самого Андрія називають людиною з обойми другого Президента України і його зятя — одного з головних вітчизняних олігархів Віктора Пінчука.

Декларація

В останній раз Андрій Гайдуцький подавав свою електронну декларацію про доходи у січні 2018 року.

Кандидат в народні депутати задекларував чотири квартири в столиці (двома він володіє в спільній власності з батьками і братом). Ще одну він орендує у ТОВ "Геос Девелопмент".

У декларації Андрій Гайдуцький зазначив офіс в Києві, п'ять відсотків якого належить його дружині.

Автомобільний парк кандидата в парламентарі складається з двох машин: Toyota Camry 2006 року випуску і BMW X1 2010 року випуску. За дві машини він заплатив в загальній сумі п'ятсот тридцять п'ять тисяч гривень.

За пів року (до звільнення в червні 2017) роботи у Фонді Державного майна Андрій Гайдуцький отримав сто п'ятдесят тисяч гривень. Двадцять вісім тисяч він заробив викладанням в Київському університеті.

Сто тридцять п'ять тисяч йому принесла робота в банку Альпарі. Інвестиційний дохід НПФ (фінансовий результат) склав одинадцять тисяч гривень. Ще три тисячі гривень йому принесли відсотки в банку.

Вісімсот тридцять тисяч — дохід від заняття підприємницькою діяльністю Дарини Гайдуцької.

На рахунку в банку у нього зберігається шість з половиною тисяч гривень і сім з половиною тисяч доларів.

Готівковими коштами кандидат в народні депутати задекларував двісті тисяч гривень, тридцять дві тисячі доларів і сімдесят одне євро. У його дружини "готівкою" є чотирнадцять тисяч доларів.

У корпоративному недержавному пенсійному фонді Гайдуцький зберігає сто п'ятдесят дві тисячі гривень.Дата народження
16 листопада 1980
Країна
Україна