Гайдуцький Андрій Павлович: син соратника Леоніда Кучми і кандидат в народні депутати від Ігоря Смешка
Гайдуцький Андрій Павлович — входить в першу "десятку" партії Ігоря Смешка. Кандидата в парламентарії через його батька пов'язують з олігархом Віктором Пінчуком. Батько Гайдуцького був заступником Адміністрації президента Кучми.
1. Біографія
2. Освіта
3. Сім'я
4. Кар'єра
5. Компромат
6. Декларація
Біографія
Гайдуцький Андрій Павлович народився 26 листопада 1980 року в селищі Вороновиця на Вінниччині.
Освіта
Андрій Гайдуцький за освітою економіст. Має диплом Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціальність - міжнародні економічні відносини.
Після закінчення українського ВНЗ Андрій Гайдуцький відправився в Південну Корею, де пройшов навчання за спеціальністю бізнес-адміністрування в сеульській бізнес-школі KDI School of Public Policy and Management.
У 2005 році він захистив кандидатську, через п'ять років — докторську дисертацію. Андрій Гайдуцький є автором понад сотні публікацій на економічну тематику. Спеціалізується на міграційних питаннях, а також банківській та фінансовій системі.
Сім'я
Батько — Павло Іванович Гайдуцький (1950 року народження) — міністр аграрної політики (1995-1996 роки). З 1997 по 2005 рік він був заступником глави Адміністрації президента Леоніда Кучми.
У 2005 році Павло Іванович став радником президента і членом координаційної ради з іноземних інвестицій, через рік — керівником Головної служби соціально-економічної політики секретаріату президента, радником прем'єр-міністра, а в 2010-му — радником президента.
Андрій Гайдуцький одружений. Дружину звуть Дарина. У шлюбі з нею народилося двоє дітей: дочка Анастасія і син Михайло.
Кар'єра
Андрій Гайдуцький розпочав трудову кар'єру в неповні двадцять років. З січня по вересень 2000 року він був економістом в ТОВ “Сарс”. Потім з січня по жовтень 2001 року Гайдуцький обіймав посаду заступника директора ТОВ "Бонус".
Після цього він сім місяців був фінансовим аналітиком в інвестиційній компанії "СігмаБлейзер".
У четвертому скликанні Верховної Ради (липень 2002 - жовтень 2005) Андрій Гайдуцький був помічником народного депутата, члена фракції Народної Партії Василя Шпака.
З 2004 року Гайдуцький викладає на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Читає лекції з таких предметів: "Глобалізація світової економіки та регіоналізм" і "Транснаціональні корпорації".
Протягом п'яти років (2005-2010 роки) працював у Національному Банку України. За цей час пройшов шлях від спеціаліста з досліджень фінансово-банківської системи центру наукових досліджень до помічника заступника голови Нацбанку.
Наступні п'ять років був співробітником "Укрексімбанку". У цій фінансовій установі Андрій Гайдуцький обіймав посаду заступника начальника одного з управлінь.
У період з листопада 2015 по червень 2017 року Гайдуцький був заступником керівника Фонду держмайна України. Звільнений з посади Кабінетом Міністрів.
Після цього звільнення з ФДМ він отримав посаду заступника голови правління “Альпарі Банку” (головою наглядової ради банку є третій президент України Віктор Ющенко).
У 2019 році Андрій Гайдуцький став кандидатом в народні депутати від партії Ігоря Смешка “Сила і честь”. У списку цієї політичної сили його прізвище значиться під сьомим номером.
Компромат
Кар'єрою Андрій Гайдуцький зобов'язаний своєму батькові Павлу Гайдуцькому, який в 1990 - середині 2000-х років був заступником глави Адміністрації президента Леоніда Кучми.
Декларація
В останній раз Андрій Гайдуцький подавав свою електронну декларацію про доходи у січні 2018 року.
Кандидат в народні депутати задекларував чотири квартири в столиці (двома він володіє в спільній власності з батьками і братом). Ще одну він орендує у ТОВ "Геос Девелопмент".
У декларації Андрій Гайдуцький зазначив офіс в Києві, п'ять відсотків якого належить його дружині.
Автомобільний парк кандидата в парламентарі складається з двох машин: Toyota Camry 2006 року випуску і BMW X1 2010 року випуску. За дві машини він заплатив в загальній сумі п'ятсот тридцять п'ять тисяч гривень.
За пів року (до звільнення в червні 2017) роботи у Фонді Державного майна Андрій Гайдуцький отримав сто п'ятдесят тисяч гривень. Двадцять вісім тисяч він заробив викладанням в Київському університеті.
Сто тридцять п'ять тисяч йому принесла робота в банку Альпарі. Інвестиційний дохід НПФ (фінансовий результат) склав одинадцять тисяч гривень. Ще три тисячі гривень йому принесли відсотки в банку.
Вісімсот тридцять тисяч — дохід від заняття підприємницькою діяльністю Дарини Гайдуцької.
На рахунку в банку у нього зберігається шість з половиною тисяч гривень і сім з половиною тисяч доларів.
Готівковими коштами кандидат в народні депутати задекларував двісті тисяч гривень, тридцять дві тисячі доларів і сімдесят одне євро. У його дружини "готівкою" є чотирнадцять тисяч доларів.
У корпоративному недержавному пенсійному фонді Гайдуцький зберігає сто п'ятдесят дві тисячі гривень.