Дата народження
21 листопада 1971
Країна
Україна
Соцмережі
6

Андрій Єрмак

Андрій Єрмак: юрист, кінопродюсер і помічник президента

Андрій Єрмак — близький друг Володимира Зеленського, який раніше займався захистом прав інтелектуальної власності та авторського права, а також продюсуванням фільмів. Тепер він став помічником голови держави.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Цитати і заяви
  6. Про своє продюсерство
  7. Про громадські запити на жанри фільмів серед українців
  8. Декларація

Біографія

Андрій Борисович Єрмак народився 21 листопада 1971 року в місті Київ.

Освіта

Вищу освіту Андрій отримав в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Після закінчення інституту в 1995 році Андрій Єрмак здобув диплом юриста.

Сім'я

Даних про сім'ю в відкритих джерелах немає.

Кар'єра

Ще студентом Єрмак підробляв в юридичній фірмі. А в рік отримання диплома юриста, Андрій Єрмак склав кваліфікаційні іспити і отримав адвокатське посвідчення.

У 1997 році він заснував "Міжнародну юридичну компанію". Андрій Єрмак став одним з перших юристів, який почав надавати телеканалам і кінокомпаніям системно юридичні послуги.

Два десятки років київський юрист і його команда спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності та авторського права.

Серед його клієнтів були як українські компанії на кшталт Інтер Медіа Груп, так і всесвітньо відомі, такі як Disney, Pixar, а також Universal.

Андрій Єрмак розробляв перші законодавчі акти в сфері господарського права та інтелектуальної власності.

Він є головою правління громадської організації "Асоціація підприємців міста Києва".

Захищаючи інтереси представників шоу-бізнесу, Єрмак став і сам одним з них.

В якості продюсера він брав участь у створенні кількох українських художніх фільмів, таких як "Сквот 32" і "Межа".

Юрист став творцем продюсерської, дистриб'юторської та продакшн компанії Garnet International Media Group. Єрмак є членом Української та Європейської кіноакадемій.

У трьох скликаннях (5-7) Верховної Ради Єрмак на громадських засадах працював помічником народного депутата від фракції Партії регіонів Ельбруса Тадеєва.

На наступний день після інавгурації Володимир Зеленський призначив Андрія Єрмака своїм помічником.

Першим завданням на державній службі Андрія Єрмака стала поїздка в постраждалу від паводка Закарпатську область. Тут він зустрівся з сім'єю загиблого школяра. Пізніше на сторінці в фейсбук помічника президента з'явилася інформація, що батьки хлопчика отримають матеріальну допомогу.

11 лютого 2020 року Андрій Єрмак був призначений керівником Офісу президента України замість Андрія Богдана

Цитати і заяви

Про своє продюсерство

В інтерв'ю Андрій Єрмак розповів, що вибирає проекти за принципом власної зацікавленості в темі, перспективи її розвитку, якщо йому цікавий режисер або продюсер, у якого є цікава ідея.

За словами продюсера, його історія повинна зачепити. Для нього вибір проекту об'єднує кілька складових — дивитися як глядач, продюсер і бізнесмен.

"Можу сказати, що мені не соромно за те, що ми робимо, я вдячний всім, хто нас підтримує, а ті, хто нас не підтримує, дають нам стимул рухатися далі, розвиватися і долати труднощі".

Про громадські запити на жанри фільмів серед українців

Андрій Єрмак зазначає, що в даний момент українці живуть у важких умовах, мають багато проблем. Тому найбільш популярними жанрами в кіно є комедія і фентезі.

Також продюсер зазначає, що часто комедії залишаються недооціненими, оскільки їх не сприймають як серйозні фільми. Він вважає, що всі жанри в кіно потрібні. Він і сам є любителем якісних комедій.

Декларація

Андрій Єрмак не задекларував власні доходи за 2018 рік.

Дата народження
21 листопада 1971
Країна
Україна
Соцмережі