Дата народження
27 вересня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Народна артистка України, співачка, телеведуча

Дата народження: 27.09.1978 р

Рідне місто: Кицмань (Чернівецька обл.)

Справжнє ім'я Ані Лорак - Куєк Кароліна Мирославівна. Дитинство майбутньої зірки пройшло в злиднях. Батьки Кароліни розлучились ще до її народження. Матері довелося весь час приділяти роботі. З цієї причини Кароліна і її брати були віддані в школу-інтернат. В таких умовах вони вчилися і виховувалися до 7-го класу.

В 4 роки у маленької Кароліни з'явилася велика мрія - вона вирішила стати співачкою.

У 1992-му році вона перемогла на Чернівецькому творчому фестивалі «Первоцвіт». Саме там співачка познайомилася з Юрієм Фальосою, який став її першим продюсером.

У 1995-му році, завдяки телепрограмі «Ранкова зірка» Кароліна почала набувати справжньої популярності. Оскільки тоді в цьому ж конкурсі була заявлена ​​співачка з Росії на ім'я Кароліна, чернівецькії артистці довелося взяти псевдонім Ані Лорак, прочитавши своє ім'я «ззаду наперед».

Тоді ж, згідно з опитуваннями, Ані Лорак визнали відкриттям 1994 року.

Рання творчість Ані Лорак розвивалася на сценах США і Великобританії. Тоді співачка заявила себе як джаз-рок виконавиця.

У 1999-му році Ані Лорак стає наймолодшою ​​Заслуженою артисткою України.

У 2002-му році українська співачка увійшла в топ-100 найсексуальніших жінок світу. У 2008-му році це звання підтвердив чарт журналу «FHM».

У 2008-му році Ані Лорак виступила на Євробаченні. Їй вдалося відвоювати 2-е місце.

У вересні 2009-го року Ані Лорак взяла участь в турі «З Україною в серці», організованому на підтримку Юлії Тимошенко в рамках пропаганди перед президентськими виборами.

У 2010-му році співачка стає обличчям компанії «Oriflame» в Україні.

Завдяки своєму таланту і чудовій зовнішності українська зірка уособлює косметичну компанію «Schwarzkopf & Henkel» та фірму «TurTess Travel».

Ані Лорак бере участь у багатьох телевізійних проектах, знімається в мюзиклах, озвучує фільми та мультфільми. Вона також періодично з'являється як ведуча музичних заходів та телешоу.

Співачка також веде активну громадську діяльність. Вона є послом доброї волі ООН з питань ВІЛ СНІД в Україні. Співачка активно займається благодійністю.

Крім творчості і громадської діяльності, Ані Лорак веде бізнес. Вона володіє рестораном «Янгол».

Особисте життя

У 1996-му році співачка вийшла заміж за свого продюсера Юрія Фальосу. У 2004-му році шлюб був розірваний.

У 2009-му році стала дружиною Мурата Налчаджиоглу - одного з власників компанії «TurTess Travel». Урочистий розпис відбувся в Центральному РАГСі Києва. Весілля з розмахом відсвяткували в сонячній Туреччині. Зі своїм новим обранцем співачка познайомилася в 2005-му році, коли відпочивала в Анталії. У 2006-му році Мурат переїхав в Україну. Через 2 роки він зробив пропозицію руки та серця.

У 2011-му році Ані Лорак народила дочку Софію. Через рік в Києві пройшло хрещення дівчинки. Її хрещенимним батьком став Філіп Кіркоров, а хрещеною матір'ю - депутат партії Регіонів Ірина Бережна.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році прибутки Ані Лорак склали 2,3 млн USD. Станом на 2010-ий рік, гонорар за виступ на корпоративі коливається в межах 15 тис. USD - 20 тис. USD. У 2007-му році він налічував 10 тис. USD. У новорічний період вартість виступу підвищується на 20% -30%.

У 2015-му році Ані Лорак стала найбагатшою українською співачкою. У 2014-му і 2015-му рр. прибутки зірки склали 2,5 млн USD.

Додатковим джерелом прибутів співачки слугує ресторанний бізнес. Ані Лорак є власницею закладу «Янгол».

Скандали

Непатріотична позиція співачки стала причиною безлічі скандалів. На своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав концерти Ані Лорак відвертою провокацією.

Приводом для звинувачень співачки в непатріотичності стали її гастролі, які випали на кінець 2013 року - початок 2014 рр. Коли російські солдати бомбували Донбас, співачка виступала в Росії та не пропускала тамтешні світські події. Надалі вона давала концерти в Криму.

Шоу в містах України супроводжувалися акціями протестів та бійками фанатів. Перед одним із виступів партія «Свобода» створила коридор ганьби для відвідувачів концерту. Проте все це не заважало зірці збирати аншлаги в Україні.

Співачка відзначає, що її цікавить тільки творчість. Ані Лорак вважає, що її ім'я цинічно використовується для політичних маніпуляцій.

Маслом для багаття став кліп «Мальви». У ньому використовуються кадри, зняті на Евромайдані.

Багато українців визнали цю роботу нещирою. Співачка коментує, що цим кліпом бажає закликати політиків до миру.

Дата народження
27 вересня 1978
Країна
Україна
Соцмережі