Дата народження
10 лютого 1979
Країна
Україна
Соц.мережі

Політик, народний депутат України. Радник міністра внутрішніх справ України, член депутатської фракції Політичної партії «Народний фронт». Одружений, 1 дитина.

Біографія


Антон Геращенко народився в Харкові в 1979 році. Ріс без батька та отримав престижну середню освіту в місцевій гімназії. Отримав диплом економіста в одному з Університетів рідного міста.

Кар'єра


Антон Геращенко починає кар'єру на початку 2000-х. Обіймає посади в «Харківобленерго». У 2002 році стає депутатом міської ради Харкова. До 2010 року працює керівником адміністрації Красноградського району. У 2014 році Антон Геращенко став радником міністра внутрішніх справ України. Консультує Арсена Авакова і виконує іншу роботу у відомстві і в даний момент.

Досягнення


Антон Геращенко обраний депутатом ВР восени 2014 року. Проходить в парламент від партії «Народний фронт». Курує в найвищому законодавчому органі проблеми забезпечення правоохоронної діяльності. Активно займає законодавчою і громадською діяльністю. Є володарем безлічі нагород і грамот.

Чутки й скандали


Антон Геращенко є фігурантом кримінальної справи в Росії, де в 2015 році був звинувачений в закликах до тероризму. Відомий український телеведучий і журналіст Костянтин Стогній звинувачував Антона Геращенко в наклепі й подав на нього в 2016 році позов до суду. Стогній заявив, що нардеп навмисне розповсюджував інформацію, що він нібито був прес-секретарем колишнього глави МВС Віталія Захарченка, який здобув сумну репутацію розгоном демонстрацій на Майдані Незалежності.
Геращенко також звинувачувався в заочному голосуванні в парламенті, коли він давав у тимчасове користування свою картку колегам в момент відсутності на засіданнях.
Нардеп також звинувачується в приховуванні доходів. Встановлено, що в 2016 році Антон Геращенко переїжджає в розкішну квартиру в центрі Києва, походження якої не встановлено. Нерухомість нібито була оформлена на підставних осіб і здана в оренду, яку Геращенко зі своїми офіційними доходами «потягнути» не зміг би.

Статки та джерела доходів


Антон Геращенко заявляє, що живе виключно на заробітну плату нардепа, яка становить понад 143 тисяч гривень на рік. Крім того, він має готіву - 440 тисяч гривень і 40 тисяч доларів.
Нардеп також заявляв про наявність «Кольта» вартістю 87 тисяч гривень. Має квартиру у Харкові й частку в ще одному об'єкті нерухомості в столиці.

Особисте життя і сім'я


Антон Геращенко перебуває у другому шлюбі з Олесею Шамбур. Від першого шлюбу має сина Антона. 

Дата народження
10 лютого 1979
Країна
Україна
Соц.мережі