Дата народження
20 травня 1978
Країна
Україна
Соцмережі
492

Арсен Мірзоян

Співак, автор пісень

Дата народження: 20.05.1978 р.

Рідне місто: Запоріжжя

З дитинства Арсен захоплювався мистецтвом. Особливо його приваблювали театр, література і музика. У шкільні та студентські роки він грав в театрі, а також брав участь в КВК. Набагато пізніше Арсен став резидентом «Comedy Club Ukraine». Крім творчості, хлопця цікавив спорт. В юнацтві він займався гандболом.

Після школи Арсен Мірзоян вступив на факультет кольорової металургії Запорізької державної інженерної академії. Здобувши освіту, Арсен влаштувався на роботу в «Мотор Січ». Незабаром в «Запоріжсталь» працевлаштувалася майже вся команда КВК із ВНЗ, в якому навчався Арсен. Згодом він також змінив місце роботи. Товариші запросили його на посаду в механічному цеху комбінату. Згодом Арсен Мірзоян трудився там 12 років на позиції майстра дільниці. Працюючи на заводі, він не кидав своє давнє захоплення - музику.

У Арсена немає професійної музичної освіти, але це не заважає йому творити.

У 1998-му році він приєднався до гаражного рок-гурту. Потім артист перейшов до складу колективу «Тотем», який згодом трансформувався в гурт «Бабурка». У складі цього колективу Арсен Мірзоян виступив на таких престижних фестивалях, як «Перлина сезону» і «Червона Рута». Так він познайомився з Сашком Положинським, лідером колективу «Тартак». Коли Саша став вести шоу «Свіжа кров» (канал «М1»), він запросив до студії Арсена і його команду.

У 2000-му році Арсен повністю оглух на ліве вухо. Через 4 роки праве вухо також повністю перестало чути. За допомогою протезування медикам вдалося відновити слухову функцію, і Арсен повернувся до музики.

У 2008-му році Арсен Мірзоян виступив на фесті «Таврійські ігри» в складі  гурту «Тартак».

У цьому ж році співак вийшов у фінал шоу «Сміх без правил» (канал «ТНТ-Росія»).

У 2011-му році Арсен Мірзоян взяв участь в талант-шоу «Голос країни». Його вокальним тренером був Стас П'єха. Із піснею «Ніч» конкурсант зайняв 4-е місце.

В цьому ж році співак випустив дебютний альбом. Він отримав назву «Пуговицы».

Через рік Арсен Мірзоян став музичним радником Світлани Лободи в рамках проекту «Голос. Діти».

У 2013-му році артист брав участь в спортивно-розважальному телешоу «Вишка».

Особисте життя

Арсен Мірзоян був одружений з Нюсею. У цьому союзі народилося двоє синів.

На шоу «Голос країни». Арсен познайомився з Тонею Матвієнко. Згодом їхня дружба переросла в любов. У 2016-му році у співака народилася дочка від Тоні. Дівчинку назвали Ніною, в честь бабусі.

У 2017-му році пара одружилася. Молодята не встигли відправитися в медовий місяць. У 2018-му році подружжя повторно зіграло весілля в Таїланді. Потім вони вирушили в романтичну подорож.

Скандали

У 2016-му році співак грубо прокоментував вбивство двох поліцейських в Дніпрі. На своїй сторінці Арсен зазначив, що реформи в умовах війни набивають шишки. Артист спробував кинути дотеп на цей карб, помітивши, що двоє вже дірявих поліцейських зачепили збройного професіонала. Користувачі соцмереж вкрай негативно відреагували на такі висловлювання.

Статок

Інформація відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
20 травня 1978
Країна
Україна
Соцмережі