Дата народження
10 січня 1983
Країна
Україна

Артем Янчук

Державний секретар Міністерства охорони здоров'я України. Відповідає за організацію роботи апарату Міністерства. Одружений, виховує сина та доньку.

Біографія

Артем Олександрович Янчук народився 10 січня 1983 року в Києві. Має вищу освіту юриста. Стажувався в Великобританії і США.

Кар'єра

Трудовий шлях Артем Янчук почав у 2004 році. Ще будучи студентом Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, він працював в юридичних фірмах.

У 2009 році перейшов на державну службу. Працював на різних посадах в органах державної влади.

З 2006 року викладає в Тернопільському національному економічному університеті та в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Досягнення

У 2009 році захистив кандидатську, а в 2015 - докторську дисертацію.

Автор більш ніж ста наукових робіт із юриспруденції.

Артем Янчук працював на посаді заступника директора Інституту законодавства Верховної Ради України.

У листопаді 2017 роки Артем Янчук призначений Державним секретарем міністерства охорони здоров'я України.

Чутки і скандали

Артем Янчук був головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Саме цей орган займався відбором кандидатів на пост держсекретаря міністерства охорони здоров'я. У день конкурсу Янчук залишив пост голови Комісії. Але на наступний день після обрання держсекретарем Янчук знову сів у крісло голови Комісії. Таким чином, чиновника на високий пост обрало відомство, яким він керує.

Статки і джерела доходів

У власності державного секретаря дві квартири в столиці України, однією з яких він володіє в спільній власності з дружиною. Крім того, Артем Янчук задекларував житловий будинок у Вінницькій області, який належить родичам його дружини.

Автомобільний парк держсекретаря і його дружини складається з двох машин. Mitsubishi Galant був придбаний в 2010 році за 177 тисяч гривень, а Mazda 06 за 761 тисяча гривень Артем Янчук купив в 2017 році.

У 2017 році загальний дохід Артема Янчука склав 242 тисячі гривень. Його дружина заробила 572 тисячі гривень.

Банківського рахунку у держсекретаря, згідно з декларацією, немає. Готівковими коштами у чиновника 230 тисяч доларів. У його дружини - 121 тисяча доларів і 50 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Артем Янчук одружений з Тамарою Мазур, яка є заступником міністра культури. Подружжя виховує двох дітей: сина Михайла і доньку Наталю.

Фото і відео

Дата народження
10 січня 1983
Країна
Україна