Дата народження
20 жовтня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Денис Дорожкін

Дорожкін Денис Валерійович: скандальний депутат Харківської обласної ради та заступник голови Слобідського району Харкова

Дорожкін Денис Валерійович — перешкоджав агітації під час передвиборчої кампанії, ганявся за призовниками, купив задешево нерухомості та був звинувачений в управлінні автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Денис Валерійович Дорожкін народився 20 жовтня 1974 року у місті Харків.

Освіта

Денис має два дипломи: за фахом "Журналістика" (2006) та "Менеджмент організації, управління персоналом" (2016).

Сім’я

Згідно з декларацією, Денис Дорожкін неодружений. Він виховує доньку Даніелу.

Кар'єра

Офіційна біографія харківського чиновника та депутата мовчить про те, чим займався Денис до 2006 році. У тому році, крім того, що закінчив університет, він став керівником компанії "Металіст Фасіліті Менеджмент". Основний вид діяльності — здавання в оренду власного нерухомого майна.

Через п'ять років Денис перейшов на державну службу. Місцем роботи стала адміністрація Комінтернівського (нині Слобідського) району.

Восени 2011 року він очолив житлове управління району, а через пів року Дорожкін був призначений на посаду заступника голови району. Денис відповідає за питання соціально-гуманітарного характеру.

З 2015 року Дорожкін займається суспільно-політичною діяльністю. У жовтні цього року він був обраний до Харківської обласної ради у якості кандидата від партії "Відродження". За Денисом закріплений Великобурлуцький район Харківщини.

В обласній раді він обіймає посаду заступника голови постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров'я, реабілітації учасників бойових дій і АТО.

Компромат

Денис Дорожкін нерідко опинявся в епіцентрі скандалів. Під час передвиборчої кампанії до місцевих органів влади навесні 2015 року у кандидата в міські голови та депутати міської ради Анатолія Родзинського без його відома було вилучено агітаційні банери.

За словами агітаторів "Народного контролю", "кілька людей, в тому числі місцевий дільничний, під'їхали до них і заявили, що плакати тут встановлені незаконно, а керував усім чоловік у цивільному, який відмовився представлятися".

У ньому впізнали заступника голови району Дениса Дорожкіна, який, за словами активістів, "і в попередні передвиборчі кампанії відрізнявся репресіями проти політичних опонентів команди Кернеса".

На свій захист чиновник заявив, що "він діяв законно, мовляв агітатори порушили правила благоустрою міста". Дорожкін повідомив, що банери будуть повернуті тільки після сплати штрафу за порушення норм і правил благоустрою міста.

Родзинський звинуватив чиновника у крадіжці і написав на Дорожкіна заяву в правоохоронні органи.

У червні того ж року Дорожкін взяв участь в "облаві" призовників по вулицях міста. У мережу потрапило відео, на якому працівники військкомату та міліції намагаються силою затягти у машину молоду людину, нібито ухильника від армії.

Допомагав їм у цьому заступник очільника району. Як відзначають харківські ЗМІ, "при цьому чиновник забороняв знімати себе на відео, посилаючись на Конституцію, демонструючи тим самим незнання Основного закону. Більш того: він забрав телефон у одного з сусідів насильно мобілізованого хлопця і спробував видалити відео".

У жовтні 2015 року один з кандидатів в депутати міської ради — "свободівець" Денис Миргородський заявив про те, що Дорожкін напав на нього, використавши при цьому газовий балончик.

За словами кандидата-"свободівця", він "разом із товаришем проводив агітацію в районі заводу Малишева — розклеював листівки, роздавав газети і спілкувався з місцевими жителями".

До нього на машині під'їхав Дорожкін і, як зазначає Миргородський, "він відразу почав проявляти агресію, підійшов до мене і кинув запотиличник". Потім застосував газовий балончик.

Дорожкін пізніше заявляв, що ніяких агресивних дій з його боку не було, а Миргородський зі своїм товаришем "зривали рекламу "Відродження" та грубили місцевим жителям". Проте, "свободівець" написав на чиновника заяву в міліцію.

Бувши журналістом за освітою, Денис Дорожкін звинуватив своїх колег в організації інформаційних “вбросів”. Початок конфлікту, за даними харківських журналістів, поклала історія з обвинуваченнями бойовиків-сепаратистів на адресу Геннадія Кернеса.

Через звинувачення з боку Дорожкіна представники преси "пригадали" чиновнику і депутату історію з придбанням нежитлового приміщення площею у 338 "квадрата" всього за 1420 гривень. У відповідь депутат облради заявив, що претензії потрібно пред'являти не до нього, а оцінювачу нерухомості.

В процесі суперечки спливла інформація і про те, що чиновник у 2012 році "звинувачувався за статтею 130 КУпАП (керування транспортними засобами в нетверезому стані)". Винахідливий заступник голови району парирував тим, що "хто не був присутній при складанні протоколу, той не може звинувачувати його в п'яній їзді".

Декларація

У березні 2019 року Денис Дорожкін опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Чиновник міськради і депутат облради володіє квартирою (57,4 кв.м.) та нежитловим приміщенням (338 кв.м.). Обидва об'єкти нерухомості знаходяться у Харкові. Денис пересувається на автомобілі Mercedes-Benz SLK 200 1999 року випуску. Машина знаходиться у спільній власності з Юлією Володимирівною Кудою.

За рік у якості зарплати заступника голови Слобідського району Денис отримав 281,7 тисячі гривень. Дорожкін у 2018 році отримав нагороду від Харківської обласної ради на суму в 1800 гривень.

Банківських рахунків у депутата немає. Готівковими коштами депутат облради задекларував 50 тисяч гривень та 20 тисяч доларів.

Посилання

Facebook

Дата народження
20 жовтня 1974
Країна
Україна
Соцмережі